خانه / اجتماعی / نباید مشکلات اقتصادی، مسائل فرهنگی را تحت الشعاع قرار دهد
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

نباید مشکلات اقتصادی، مسائل فرهنگی را تحت الشعاع قرار دهد

باید دستگاه های فرهنگی نقاط آسیب را شناسایی و ترمیم کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان کازرون، با حضور صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دفتر امام جمعه کازرون برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام شیخ محمد خرسند، امام جمعه کازرون گفت: با شناخت کامل اعضای شورا از وظایف شورای عالی فرهنگ عمومی شهرستان، مشکلات مرتفع خواهد شد.

حجت الاسلام خرسند با اشاره به برخی از آسیب های اجتماعی ادامه داد: باید دستگاه های فرهنگی نقاط آسیب را شناسایی و ترمیم کنند.

امام جمعه کازرون اضافه کرد: نباید مشکلات اقتصادی، مسائل فرهنگی را تحت الشعاع قرار دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی کازرون با اشاره به خدمات آیت الله شیخ اسدالله ایمانی، امام جمعه و نماینده اسبق ولی فقیه در شهرستان کازرون خاطرنشان کرد: آیت الله ایمانی زحماتی زیادی در کازرون کشید و از آبرو و سلامتی خود برای هر حوزه خدماتی مایه گذاشت. هیچ عمران و آبادانی در کازرون نشد مگر اینکه مرحوم آیت الله ایمانی در آن نقش اصلی داشته است.

وی گفت: خیابان یا میدانی را باید به نام آیت الله ایمانی نام گذاری و در آینده نیز مرکزی علمی یا درمانی به نام ایشان بنا کرد. همچنین لازم است تا بزرگداشتی درخور شان وی در شهرستان پیش بینی شود.

محمد خرسند خاطر نشان کرد: لازم است تا با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و صدا و سیمای مرکز فارس مراسم دهه فرهنگ کازرون به صورت مستقیم رسانه ای شود.

حجت الاسلام محمد خرسند به سابقه تاریخی و مبارزاتی مردم کازرون اشاره کرد و گفت: ناصر دیوان کازرونی از افراد مبارزی بود که در مقابله با استعمار انگلیس شجاعانه جنگید و مبارزات این مرد با هماهنگی مراجع تقلید آن زمان انجام می شد.

امام جمعه کازرون با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم ایت الله اسدالله ایمانی افزود: ایشان در طول عمربابرکتشان قدم های ارزنده ای در زمینه پیشرفت بهداشتی، فرهنگی وعلمی شهرستان کازرون برداشت.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

مطلب پیشنهادی

همتی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز: مسئله ساماندهی مغازه های پرنده فروشی چهارراه مشیر در دستور کار ادارات ذیربط قرار گیرد

منطقه پرتردد و تاریخی چهارراه مشیر، سالهاست که به دلیل حضور فروشندگان برخی حیوانات کنار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.