خانه / استان / ‌دشمن به اشعث‌های داخلی برای برگرداندن مالک دل بسته است
حجت الاسلام مهدی طائب
حجت الاسلام مهدی طائب

‌دشمن به اشعث‌های داخلی برای برگرداندن مالک دل بسته است

به گزارش شهرسبز؛ حجت‌الاسلام مهدی طا‌ئب در نشست با جمعی از اعضای هیئت علمی و اساتید بسیجی دانشگاه‌های فارس در سازمان بسیج اساتید فارس با قیاس وضعیت امروز با زمان حکومت امام علی(‌ع) ‌اظهار کرد: با قیاس و سنجش این دو وضعیت باید نکات مهم را شناسایی کنیم تا در موارد حساس با عبرت‌گیری جلوی تکرار وقایع تلخ را بگیریم.

وی افزود: وضعیت امروز مانند‌ پایان صفین است که آغازی مسرت‌بخش و پایانی تأسف‌بار داشت و باید مواظب باشبم.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به نفاق  اشعث برای جلوگیری از پیروزی نهابی مالک اشتر گفت: در طول این ۴٠ سال نیز جریان نفاق با فعال کردن قائمه‌های خود فتنه‌های مختلفی را ایجاد کرده و شهیدانی نظیر اسدالله لاجوردی در واقع با مکر منافق‌های به ظاهر خودی حذف فیزیکی شده و به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه نتیجه غلاف شمشیر مالک اشتر، ‌شهادت ائمه(‌ع) ‌و غیبت امام عصر(‌عج) بود‌‌، تصریح کرد: نفاق برخی نظیر اشعث و بی‌بصیرتی ‌سپاه امیرالمؤمنین(‌ع) ‌مهمترین دلیل غلاف شمشیر مالک اشتر بود.

طائب با بیان اینکه زمانی اسلام جهانی می‌شود که دو قبله -‌مسجدالاقصی و مسجدالحرام- ‌در اختیار اسلام و مسلمانان قرار گیرد‌، ‌گفت: ‌دشمن در طول تاریخ اسلام هیچگاه اجازه نداد پیامبر و ائمه به مسجدالاقصی نزدیک شوند و در واقع نقطه پایان عملیات موته قرار بر فتح قدس بود که نشد.

این فعال سیاسی اضافه کرد‌: بعد از عملیات موته تا امروز هیچ‌گاه این اتفاق نیافتاد که مسلمانان به فتح مسجدالاقصی برسند و امروز انقلاب اسلامی با تقدیم خون صدها هزار شهید از آغاز انقلاب اسلامی تا دفاع از حرم به این نقطه رسیده است.

رئیس قرارگاه عمار با با بیان اینکه اعتقاد امام راحل مبنی بر عمل به تکلیف بود، ‌گفت: به فرموده امام (‌ره) ‌انقلاب ما مقدمه‌ساز انقلاب جهانی مهدی صاحب‌الزمان‌(‌عج) است و اگر این انقلاب به نتیجه نرسد‌، آمدن امام عصر امکان‌پذیر نیست.

وی با اشاره به شبهه از کار افتادن سلاح‌ها در زمان ظهور گفت: این یک شبهه غلط است؛ اگر این اتفاق بیافتد چطور قرار است تا در رکاب اماممان شهید شویم.

به گفته طا‌ئب؛ اگر قرار به معجزه و سلاح از کار افتادن بود برای پیامبر و امام حسین نیز اتفاق می‌افتاد، ‌اینکه امام حسین در عاشورا آخرین نفری بود که ‌شهید شد، ‌به این دلیل است که قبل از آن اصحابشان سلاح‌ها را علیه ایشان از کار انداحتند و اگر امروز می‌بینیم که اسرائیل و آمریکا از دست ملت ما عصبانی هستند به این دلیل است که سلاح آنها را از کار انداخته‌ایم و می‌دانند اگر خطا کنند در کمتر از چند دقیقه اسرائیل نابود می‌شود‌‌، پس باید با تجهیزات برای امام زمان امنیت ایجاد کرد.

‌وی ادامه داد: حکومت جمهوری اسلامی امروز ارمغان انبیا است و هیج امتی نتواسته بار این امانت را بپذیرد و این ملت ثابت کردند که می‌توانند ولی زمان خود را زنده نگاه‌ دارند.

رئیس قرارگاه عمار گفت: از زمانی‌که مدافعان حرم وارد منطقه ‌شدند دیگر حرم‌های آل‌الله در عراق و سوریه در امنیت است‌‌؛‌ اما کنار خانه خدا هنوز این اتفاق نیافتاده و برای ظهور امن نیست.

وی با اشاره به فرمایش رهبری معظم انقلاب مبنی بر فروپاشی آمریکا بیان کر‌د: من در دنیا یک نفر را ندیدم که صحبت‌های امامین انقلاب را نقد کند.

این فعال انقلابی گفت: امام در ٢٠ فروردین ۵٨  نابودی اسرائیل را مطرح کرد و آنها در ١٢ اردیبهشت ۵٨ استاد مطهری را شهید کردند و در واقع هرکس تندتر  علیه اسرائیل موضع می‌گرفت، زودتر ‌مورد تهاجم قرار گرفت،

وی با بررسی ۴٠ سال گذشته تصریح کرد: امروز راه عر‌اق و سوریه باز شده و تا زیر بلندی‌های جولان رسیده‌ایم و امروز دشمن به ا‌شعث‌های داخلی دل بسته است تا شمشیر را برگردن علی بگذارند تا مالک را برگرداند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در برجام به دنبال نجات اسرائیل بودند و به اذعان ترامپ به دنبال تغییر رفتار منطقه‌ای ایران بودند‌، ‌ عنوان کرد: مگر تابلوی برجام هسته‌ای نبود پس چرا آمریکا به دنبال تغییر در رفتار منطقه‌ای ایران است.

وی خاطرنشان کر‌د: امروز اقتدار  مدیریت‌ رهبری معظم انقلاب اجازه نمی‌دهد تا بازیگردانی دشمن توسط اشعث‌ها نتیجه دهد و بار دیگر مالک از خیمه اصلی پیروزی بازگردد و پرچم انقلاب اسلامی همان‌طور که معمار انقلاب فرمود به دست امام عصر خواهد رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.