خانه / دسته‌بندی نشده / الیوم، یوم المقاومه
مقاومت اسلامی
مقاومت اسلامی

الیوم، یوم المقاومه

علی اسدزاده
علی اسدزاده

علی اسدزاده؛ ضمن گرامیداشت ۲۳ مرداد ماه، که به مناسبت پیروزیهای مقاومت اسلامی لبنان بر ارتش سراپا مسلح صهیونیستها که خود را قدرت شکستناپذیر منطقه میدانستند، روز مقاومت اسلامی نامگذاری شده است.

امروز که آمریکا که خود را تنها قطب قدر قدرت بلامنازع در دنیا میداند و فقط با زبان زور و تهدید سخن میگوید.

در چنین وضعیتی، برای حفظ عزت و استقلال تنها راه، پیوستن به جبهه مقاومت اسلامی و همافزایی یکدیگر و پیروی از فرامین ولی امر مسلمین امام خامنهای(مدظله العالی) میباشد.

ملت بیدار و رشید ایران اسلامی چهل سال است که به برکت انقلاب اسلامی، استقلال و اقعی خود را به دست آورده و در پرتو آن، نظام مردمسالاری دینی (جمهوری اسلامی) را به تمام معنا بنا نهاده و بهای سنگین آن را هم با شهادت شخصیتهای بزرگ دینی، انقلابی و علمی و جوانان برومند انقلابی پرداخته است. بنابراین جمهوری اسلامی امانتی است بزرگ و گرانسنگ در دست ما و همه در حفظ و حراست آن مسئولیتی سنگین دارند. بیشک چنین نظام مستقل مخالف هر نوع ظلم و ستم و مدافع مظلومان و مستضعفین برای استکبار جهانی، قدرتهای استعماری و تجاوزگران غیرقابل تحمل بوده و هست، لذا در طول چهل سال همهی زور و زر و تزویرشان برای براندازی این نظام مقدس را به کار بردهاند و ملت رشید و فهیم ایران اسلامی، راه مقاومت را پیش گرفته و همه نقشهها و ترفندهایشان را برآب کرده و علیرغم میل آنها به پیش رفته تا آنجاکه روز به روز بر اقتدار و نفوذ خود در منطقه و دنیا و در بین ملتها افزوده و الگو و اسوهی توانستن و ایستادن گردیده است.

بنابراین در این روزهای سخت در برابر تحریمها و تهدیدهای سنگین و شکننده باز هم همدیگر را به مقاومت سفارش کنیم و این امتحانی بزرگ و سخت است که نباید با همهی سختیها، گردنهها را رها کنیم و با فکر رسیدن به رفاه و آسایش، مقاومت و پایمردی را از دست دهیم، بکوشیم تا دشمنان قسمخورده، آمریکای جنایتکار و صهیونیست جلاد و آلسعود بیآبرو و ایادی داخلی آنها، منافقین روسیاه و مزدور را ناکام گذاریم.

مطالبات به حق اصلاح امور و اعتراض علیه دزدان بیتالمال و مدیران بیکفایت از راههای قانونی، حق مسلم ماست ولی همه آگاهیم که دشمنان و ایادی خودفروخته داخلیشان مترصد هر موقعیتی هستند تا با فریب افراد سادهاندیش و با عنوان اعتراض مسالمتآمیز آنها را به خیابان کشانده و آشوب و اغتشاش به پا کنند. بنابراین همه باید به هوش باشیم به هر دعوت غیرمسئولانه جواب ندهیم، زیر هر علمی جمع نشویم و بیش از هرچیز مراقب و مواظب افراد ساده اندیش و ساده لوح باشیم، آنها را متوجه خطری که درپیش است بنماییم.

یادمان باشد که شعار دادیم که ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند، غافل نمانیم که بعد پشیمانی سودی ندارد.

مزدوران داخلی و اربابان خارجی آنها باید بدانند، کشتی انقلاب از این تلاطمها و موجها زیاد داشته است و ناخدای این کشتی و مردم وفادار به انقلاب با ایمان به خداوند و با تجربه چهل سال سابقه درخشان هرگز اجازه نمیدهند کسی به این کشور و انقلاب آسیب برساند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.