خانه / اجتماعی / دیدار با خانواده شهید محمدرضا محمدی به مناسبت هفته دفاع مقدس
دیدار آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید محمدرضا محمدی
دیدار آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید محمدرضا محمدی

دیدار با خانواده شهید محمدرضا محمدی به مناسبت هفته دفاع مقدس

بمناسبت هفته دفاع مقدس، سرپرست آموزش و پرورش و فرمانده بسیج فرهنگیان کازرون با خانواده شهید محمدرضا محمدی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایمان مرتجز، بمناسبت هفته دفاع مقدس، سرپرست آموزش و پرورش و فرمانده بسیج فرهنگیان کازرون به همراه تنی چند از کارشناسان این اداره با حضور در منزل خانواده شهید محمدرضا محمدی با آنان دیدار داشته و  یاد و خاطره آن شهید را گرامی داشتند .

در این دیدار مادر شهید معزز محمدرضا محمدی به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت‌های فرزند شهید خود پرداخت .

عبدالرضا یزدانی، سرپرست آموزش و پرورش کازرون، در این دیدار معنوی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: خانواده معزز شهدا و جانبازان میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور و مایه افتخار جامعه اسلامی هستند که خدمت به آنها افتخاری بزرگ محسوب می شود و امروز جامعه اسلامی مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی ، جانفشانی کردند وامیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم گوشه ای از ایثار و فداکاری این عزیزان را جبران کنیم و ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم .

گفتنی است شهید محمدرضا محمدی در عملیات کربلای چهار به مقام رفیع شهادت نایل گشته است و برادر وی محمدمهدی محمدی نیز جانباز و آزاده ۸ سال دفاع مقدس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.