خانه / اجتماعی / برخورد قاطع و قانونی شهرداری کازرون با ساخت و سازه های غیر مجاز در سطح شهر
برخورد قاطع و قانونی شهرداری کازرون با ساخت و سازه های غیر مجاز در سطح شهر
برخورد قاطع و قانونی شهرداری کازرون با ساخت و سازه های غیر مجاز در سطح شهر

برخورد قاطع و قانونی شهرداری کازرون با ساخت و سازه های غیر مجاز در سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون مأموران تخلفات ساختمانی به طور شبانه روزی و مستر و به صورت محسوس و نامحسوس  به منظورمقابله با ساخت و سازهای غیر‌مجاز  در سطح شهر گشت‌‌زنی کرده و از هر‌گونه تخلفات ساختمانی جلوگیری می‌کنند.

در همین راستا و در ادامه برخورد قانونی شهرداری کازرون با ساخت و سازه های غیر مجاز  واحد سد معبر و پلیس تخلفات ساختمانی شهرداری کازرون با گشت زنی در سطح شهر یک باب مغازه واقع در خیابان حضرتی کوچه امام زاده که به صورت غیرقانونی اقدام به ساخت و ساز کرده بود و همچنین بنای ۱۳ متری برروی ساختمانی واقع در خیابان پزشکیان جنب مسجد شهید ا… وردی که به صورت غیر مجاز ساخته شده بود را با حکم دادستان محترم شهرستان و همکاری نیروی انتظامی تخریب نموند.

ساخت و سازهای شهری به صورت غیرقانونی و بدون نظارت کارشناسانه نه تنها موجب آسیب زدن به سیما منظر شهری می شود بلکه چهره شهر، مبلمان شهری و روند شهرسازی را با مشکل روبرو می سازد.

لازم به ذکر است بر اساس ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها مالکین اراضی و املاک واقع در محدوده شهر و حریم آن قبل از هر اقدام عمرانی یا تفکیک اراضی و شروع ساخت و ساز می بایست از شهرداری پروانه اخذ نمایند در غیر این صورت اگر فردی یا مالکی اقدام به ساخت ساز غیر مجاز نماید شهرداری به طور جدی و قاطع بر اساس قانون برخورد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.