خانه / فرهنگی / آموزش / کودکان کار در کنار ورزش درس ایثار و فداکاری از جانبازان دفاع مقدس آموختند
کودکان کار در زمین بسکتبال جانبازان / عکس از طاهره کریمی خرمی
کودکان کار در زمین بسکتبال جانبازان / عکس از طاهره کریمی خرمی

کودکان کار در کنار ورزش درس ایثار و فداکاری از جانبازان دفاع مقدس آموختند

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز گفت: تیم بسکتبال جانبازان شیراز به کودکان کار آموزش بسکتبال می دهند و این کودکان از جانبازان درس ایثار و فداکاری می آموزند.

به گزارش طاهره کریمی خرمی/ خبرنگار شهر سبز، کودکان کار شیراز از سوی اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز به محل تمرین تیم بستکبال جانبازان شیراز برده شدند.

یوسف آفرینی، مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز، هدف از این برنامه را علاوه بر ورزش، الگوسازی  برای کودکان کار دانست و گفت: کودکان به دنبال قهرمان هستند و اگر به کودکان الگوی مناسبی ارائه نشود ممکن است در محیط های خشن و پر خطر محله های پر آسیب، الگوهای نامناسبی در ذهن آن ها شکل گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بهتر این است که در این راه پیشقدم شویم و الگوی مناسب را به این کودکان معرفی کنیم، خاطرنشان کرد: جانبازان قهرمان بهترین الگو برای کودکان هستند.

آفرینی اضافه کرد: تیم بسکتبال جانبازان شیراز که از نامداران این رشته در سطح ایران و جهان هستند با آغوشی باز پذیرای کودکان کار بودند و جانبازان ورزشکار با صبوری به کودکان آموزش دادند.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز بیان کرد: قهرمانی و ایثار درس امروز کودکان کار در این جلسه بود که توسط بهترین معلمان به آنها آموزش داده شد.

وی عنوان کرد: تحصیل و مهارت آموزی از برنامه های دیگر برای این کودکان است که در کنار ورزش و فعالیت های فرهنگی شرایط مناسبی را برای رشد این کودکان فراهم می کند.

مطلب پیشنهادی

بیکاری اشتغال

بیکاری، بحران اول کشور

محمدمهدی اسدزاده؛ حدود ده سال از روزی که اولین یادداشتم را در زمینه اشتغال نگاشتم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.