خانه / فرهنگی / آموزش / کودکان کار در کنار ورزش درس ایثار و فداکاری از جانبازان دفاع مقدس آموختند
کودکان کار در زمین بسکتبال جانبازان / عکس از طاهره کریمی خرمی
کودکان کار در زمین بسکتبال جانبازان / عکس از طاهره کریمی خرمی

کودکان کار در کنار ورزش درس ایثار و فداکاری از جانبازان دفاع مقدس آموختند

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز گفت: تیم بسکتبال جانبازان شیراز به کودکان کار آموزش بسکتبال می دهند و این کودکان از جانبازان درس ایثار و فداکاری می آموزند.

به گزارش طاهره کریمی خرمی/ خبرنگار شهر سبز، کودکان کار شیراز از سوی اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز به محل تمرین تیم بستکبال جانبازان شیراز برده شدند.

یوسف آفرینی، مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز، هدف از این برنامه را علاوه بر ورزش، الگوسازی  برای کودکان کار دانست و گفت: کودکان به دنبال قهرمان هستند و اگر به کودکان الگوی مناسبی ارائه نشود ممکن است در محیط های خشن و پر خطر محله های پر آسیب، الگوهای نامناسبی در ذهن آن ها شکل گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بهتر این است که در این راه پیشقدم شویم و الگوی مناسب را به این کودکان معرفی کنیم، خاطرنشان کرد: جانبازان قهرمان بهترین الگو برای کودکان هستند.

آفرینی اضافه کرد: تیم بسکتبال جانبازان شیراز که از نامداران این رشته در سطح ایران و جهان هستند با آغوشی باز پذیرای کودکان کار بودند و جانبازان ورزشکار با صبوری به کودکان آموزش دادند.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز بیان کرد: قهرمانی و ایثار درس امروز کودکان کار در این جلسه بود که توسط بهترین معلمان به آنها آموزش داده شد.

وی عنوان کرد: تحصیل و مهارت آموزی از برنامه های دیگر برای این کودکان است که در کنار ورزش و فعالیت های فرهنگی شرایط مناسبی را برای رشد این کودکان فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.