خانه / استان / جانشین سپاه فجر فارس: مطالعه و تحقیق، پیش نیاز مطالبه گری است
سردار یدالله بوعلی
سردار یدالله بوعلی

جانشین سپاه فجر فارس: مطالعه و تحقیق، پیش نیاز مطالبه گری است

به گزارش سید حمیدرضا اشرفی/ خبرنگار شهرسبز؛ جانشین سپاه فجر استان فارس گفت: برای مطالبه گری تخصصی ابتدا باید بر روی موضوع مربوطه مطالعه کرد.

سردار یدالله بوعلی در جمع کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به اولویت های کاری بسیج دانشجویی اظهار داشت: در راستای مطالبه گری تخصصی باید از قبل بر روی آن موضوع مطالعه، تحقیق و بر اساس مستندات اقدام کرد.

وی با تأکید بر خلاقیت و نوآوری در انجام فعالیت ها گفت: دوره طرح ولایت دانشجویی یکی از بهترین و موثرترین دوره ها بوده که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و در این راستا باید نگاه ماهیتی و محتوایی به دور داشت.

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس در ادامه با تأکید بر پایگاه محوری بیان کرد: باید در راستای استعدادیابی و رشد افراد و دانشجویان بسیجی و انقلابی تلاش کرد که نیازمند برنامه ریزی دقیق هستیم.

بوعلی با اشاره به وضعیت خوابگاهای دانشجویی افزود: با توجه به اهمیت خوابگاه های دانشجویی باید در این مکان ها کار فرهنگی انجام داد.

وی برهم افزایی در انجام مأموریت ها تأکید کرد و افزود: نقش بسیج دانشجویی در معرفی ظرفیت های مؤثر یک فرد در سطوح مختلف مهم است.

در این نشست کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس به ارائه گزارشی از فعالیت ها و برنامه های بسیج دانشجویی پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.