خانه / فرهنگی / آموزش / سرو خلاقیت طراحی، نقره ای می شود
نمایشگاه پنجمین دو سالانه سرو نقره ای
نمایشگاه پنجمین دو سالانه سرو نقره ای

سرو خلاقیت طراحی، نقره ای می شود

به گزارش محمدمهدی اسدزاده/ خبرنگار شهرسبز؛ مجموعه آثار پنجمین دو سالانه ملی نمایشگاه «سرو نقره ای» به آثار طراحان گرافیک ایران عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک اختصاص دارد به میزبانی شیراز، با کارگاه دو روزه آموزشی آغاز به کار خواهد کرد.

با تلاش های انجام شده کلیه آثار رسیده به این دو سالانه در بخش های تخصصی طراحی نشانه، طراحی هویت بصری، طراحی جلد، صفحه آرایی، پروژه، طراحی پوستر، طراحی گرافیک تبلیغاتی، طراحی کمپین تبلیغاتی، طراحی بسته بندی، طراحی وب سایت، طراحی عنوان بندی و موشن گرافیک به نمایش در خواهد آمد.

در قالب این برنامه با هدف افزایش سطح دانش دانشجویان و دست اندرکاران گرافیک استان، کارگاه آموزشی با عنوان «خلاقیت در طراحی تبلیغات» برگزار می گردد.

همچنین کارگاهی با موضوع «شیراز» و با هدف توسعه توریسم و طراحی برنامه خلاق تبلیغاتی جهت کاهش سن توریست های خارجی در شیراز با هماهنگی و نظر امرالله فرهادی و آرین اوهانیان از اساتید مطرح کشور برنامه ریزی شده است. در این کارگاه تخصصی برای به نتیجه رسیدن طرح های خلاقانه، شرکت کنندگان به ۶ تا ٧ گروه کاری ۵ نفره، بگونه ای در نظر گرفته شده که نیروهای متخصص، توانایی کار دستی و اجرای نرم افزاری در آن طی دو روز داشته باشند، تقسیم بندی شده اند که هر گروه به طور مشترک بر روی یک پروژه اجرایی کار کرده و با هماهنگی استاد به نتیجه خواهند رساند.

این کارگاه آموزشی ۲ روزه «خلاقیت در طراحی تبلیغات» روزهای چهارشنبه ۳۰ آبان از ساعت ۱۲ و پنجشنبه ۱ آذرماه ساعت ۸ صبح تا ۱۳ در مجموعه هنر شهر آفتاب برگزار شد.

بخش استانی که به «سرو نقره ای و نسل اول گرافیک فارس» نام گرفته است، تجلیل از استاد احمد ارشاد را در خود گنجانده است.

همزمان با سرو نقره ای نمایشگاه آثار و نشستی با استاد احمد ارشاد توسط نگارخانه «هان» برگزار شد.

سرو نقره ای با همکاری دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس و انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و با همراهی مجموعه هنر شهر آفتاب و نگارخانه های سرو ناز، که در آن مجموعه می باشند، در شیراز برگزار می شود.

مجموعه نمایشگاه های پنجمین دو سالانه سرو نقره ای از ۱ تا ۹ آذرماه در مجموعه یاد شده برگزار می شود.

آیین گشایش نمایشگاه پنجمین دو سالانه سرو نقره ای پنجشنبه اول آذرماه ساعت ۱۶ با حضور مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابراهیم حقیقی، هنرمند نقاش و طراح گرافیک برگزار خواهد شد. همچنین نشستی با حضور هادی مظفری، مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی و هنرمندان استان ساعت ١۴:٣٠ در مجتمع شهر آفتاب برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.