خانه / اجتماعی / در سایه ی کم توجهی اداره پست ،‌نفت سفید خشت هنوز قطع است !؟/مسولان نظاره گر نباشند ،‌ با متخلفان برخورد کنند
محمود نوذری
محمود نوذری

در سایه ی کم توجهی اداره پست ،‌نفت سفید خشت هنوز قطع است !؟/مسولان نظاره گر نباشند ،‌ با متخلفان برخورد کنند

محمود نوذری
محمود نوذری

به گزارش محمود نوذری/ خبرنگار شهرسبز؛ دو هفته گذشته بود که مشکل قطع سهمیه نفت سفید خشت که بر اثر ثبت نشدن کالابرگ مربوط آن، توسط خبرنگار ما شد،‌ تا جایی که معاون فنی پست استان در پیامی از حل شدن این مشکل در اقدامی زود هنگام خبر داده بود .

اما به نقل از یک منبع آگاه پس از گذشته دو هفته تنها مشکل نفت سفید شهر خشت آن هم به صورت خیلی محدود حل شده و روستائیان همچنان با عدم ثبت کالابرگ از سوی اداره پست و قطع سهیمه نفت مواجه هستند مشکلی که از سال گذشته در سایه ی کم توجهی اداره پست دودش در چشم مردم رفته است .

این کم توجهی ها وقتی جالب تر می شود که مسول این اداره در بیانیه ی بلند بالا همه این اقدامات مربوط به ثبت یا عدم ثبت کالابرگ های نفت سفید را در مقام یک حقوقدان آگاه به قانون ،‌ منتسب به اطلاع و آگاهی و با مجوز بخشدار و شورای شهر معرفی می کند و توپ این کم کاری ها را در زمین دیگران می اندازد‌.

ماجرا را از شورای شهر پیگیری کردیم که به نقل از‌منبع معتبر و آگاه ،‌ با تکذیب موارد ادعا شده از سوی اداره پست ،‌ عنوان شد خود شورای شهر حتی در ادوار گذشته نیز پیگیر گزارش ها و اعتراضات مردمی مبنی بر تخلفات این اداره بوده است .

از بخشدار محترم خشت و فرماندار محترم نیز خواهشمندیم این مسائل را به صورت شفاف پیگیری و صدای اعتراضات مردم نسبت به اداره پست را با جدیت پیگیری نمایند و نتیجه این اقدامات را به مردم اطلاع دهند

در گزارش بعدی نتیجه این اقدامات را منتشر خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.