خانه / استان / ورزشکاران جانباز و معلول نیازمند حمایت مسئولان استان هستند
دیدار اسفندیار احمدی منش سرپرست فرمانداری شیراز با هیات ورزشی جانبازان و معلولین استان فارس
دیدار اسفندیار احمدی منش سرپرست فرمانداری شیراز با هیات ورزشی جانبازان و معلولین استان فارس

ورزشکاران جانباز و معلول نیازمند حمایت مسئولان استان هستند

به گزارش شهرسبز؛ دیدار صمیمی سرپرست فرمانداری شیراز با رئیس هیات جانبازان و معلولین فارس و تعدادی از فعالان حوزه ورزش جانبازان و معلولین استان جهت حل مشکلات ورزشکاران جانباز و معلول انجام شد.

در این نشست مختار نورافشان، رئیس هیات جانبازان و معلولین استان فارس به بیان گزارشی از عملکرد اخیر در حوزه ورزش جانبازان و معلولین پرداخت.

وی گفت: مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) از زمان کلنگ زنی تا اتمام به نام ورزش جانبازان و معلولین بوده که نتییجه آن کسب افتخارات قهرمانان بسیاری در این حوزه در رقابت های جهانی و پاراالمپیک همچون مسابقات پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ بوده است. با توجه به صورتجلسه نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، این مجموعه ورزشی که تنها محل مناسب سازی شده جهت استفاده ورزشکاران جانباز و معلولین می باشد، از هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان فارس گرفته شده و دفتر این هیات، بطور اجباری به ورزشگاه شهید دستغیب که از نظر دسترسی و مناسب سازی جهت رفت و آمد ورزشکاران جانباز و معلول غیراستاندارد می باشد، منتقل گردیده است. لذا با توجه به لزوم آماده سازی ورزشکاران جانباز و معلول جهت حضور در جشنواره فرهنگی ورزشی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، می توان با همکاری و مساعدت مسؤولان استان بار دیگر شاهد افتخاراتی در حوزه ورزش جانبازان استان باشیم.

در پایان سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز ضمن تبریک و تقدیر از تلاش های این عزیزان در عرصه قهرمانی و افتخارآفرینی برای کشور، اظهار داشت: در شرایطی که استکبار با تمام وجود علیه کشور عزیزمان در حال توطئه می باشد، این افتخارآفرینی ها بسیار ارزشمند است.

مهندس اسفندیار احمدی منش با بیان اینکه مسائل و مشکلات زیادی وجود دارد ولی هیچگاه دلیلی بر بی مهری نسبت به گروه خاصی نخواهد بود، اظهار داشت: فرمانداری شیراز در جهت رفع مشکلات ورزشکاران وظیفه هماهنگ کننده خواهد داشت و باید دستگاه های اجرایی ذیربط مسائل و مشکلات را بررسی و به صورت پایدار حل نمایند، لذا پیگیری های لازم در این خصوص توسط فرمانداری شیراز انجام خواهد پذیرفت.

مطلب پیشنهادی

مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی استان فارس در سال زراعی ۹۶-۹۷ به میزبانی شهرستان کازرون برگزار شد

مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی استان فارس در سال زراعی ۹۷-۹۶ با حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.