خانه / استان / ورزشکاران جانباز و معلول نیازمند حمایت مسئولان استان هستند
دیدار اسفندیار احمدی منش سرپرست فرمانداری شیراز با هیات ورزشی جانبازان و معلولین استان فارس
دیدار اسفندیار احمدی منش سرپرست فرمانداری شیراز با هیات ورزشی جانبازان و معلولین استان فارس

ورزشکاران جانباز و معلول نیازمند حمایت مسئولان استان هستند

به گزارش شهرسبز؛ دیدار صمیمی سرپرست فرمانداری شیراز با رئیس هیات جانبازان و معلولین فارس و تعدادی از فعالان حوزه ورزش جانبازان و معلولین استان جهت حل مشکلات ورزشکاران جانباز و معلول انجام شد.

در این نشست مختار نورافشان، رئیس هیات جانبازان و معلولین استان فارس به بیان گزارشی از عملکرد اخیر در حوزه ورزش جانبازان و معلولین پرداخت.

وی گفت: مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) از زمان کلنگ زنی تا اتمام به نام ورزش جانبازان و معلولین بوده که نتییجه آن کسب افتخارات قهرمانان بسیاری در این حوزه در رقابت های جهانی و پاراالمپیک همچون مسابقات پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ بوده است. با توجه به صورتجلسه نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، این مجموعه ورزشی که تنها محل مناسب سازی شده جهت استفاده ورزشکاران جانباز و معلولین می باشد، از هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان فارس گرفته شده و دفتر این هیات، بطور اجباری به ورزشگاه شهید دستغیب که از نظر دسترسی و مناسب سازی جهت رفت و آمد ورزشکاران جانباز و معلول غیراستاندارد می باشد، منتقل گردیده است. لذا با توجه به لزوم آماده سازی ورزشکاران جانباز و معلول جهت حضور در جشنواره فرهنگی ورزشی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، می توان با همکاری و مساعدت مسؤولان استان بار دیگر شاهد افتخاراتی در حوزه ورزش جانبازان استان باشیم.

در پایان سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز ضمن تبریک و تقدیر از تلاش های این عزیزان در عرصه قهرمانی و افتخارآفرینی برای کشور، اظهار داشت: در شرایطی که استکبار با تمام وجود علیه کشور عزیزمان در حال توطئه می باشد، این افتخارآفرینی ها بسیار ارزشمند است.

مهندس اسفندیار احمدی منش با بیان اینکه مسائل و مشکلات زیادی وجود دارد ولی هیچگاه دلیلی بر بی مهری نسبت به گروه خاصی نخواهد بود، اظهار داشت: فرمانداری شیراز در جهت رفع مشکلات ورزشکاران وظیفه هماهنگ کننده خواهد داشت و باید دستگاه های اجرایی ذیربط مسائل و مشکلات را بررسی و به صورت پایدار حل نمایند، لذا پیگیری های لازم در این خصوص توسط فرمانداری شیراز انجام خواهد پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.