خانه / اجتماعی / وظیفه شناسی و امانتداری راننده تاکسی در کازرون
علی اصغر محمدی/ راننده امانتدار تاکسی در کازرون
علی اصغر محمدی/ راننده امانتدار تاکسی در کازرون

وظیفه شناسی و امانتداری راننده تاکسی در کازرون

وظیفه شناسی و امانتداری راننده تاکسی در کازرون

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون ظهر روز چهارشنبه ۵ دی ماه آقای علی اصغر محمدی راننده جوان و وظیفه شناس تاکسی کازرون با کد ۲۶۵ وقتی متوجه مقدار قابل توجهی طلا به جا مانده از مسافری خودرو خود شد  بلافاصله  طلاها را به سازمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کازرون تحویل داد تا به صاحبش برگردانده شود.

علی اصغر محمدی/ راننده امانتدار تاکسی در کازرون
علی اصغر محمدی/ راننده امانتدار تاکسی در کازرون

محسن پیران رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل  وترافیک شهرداری کازرون ضمن تشکر و قدردانی از کار انسانی این راننده جوان گفت: در چند هفته اخیر این چندمین باری است که رانندگان تاکسی وظیفه‌شناسی و امانت داری خود را با برگرداندن وسایل به جا مانده از مسافران ثابت نمودند که این نشان دهنده صداقت، پاکدستی و انسانیت این عزیزان است. از این راننده جوان نیز به خاطر امانت داری و وظیفه شناسی در سازمان تقدیر خواهد شد.

وی در پایان از شهروندان عزیز خواست برای حفظ وسایل شخصی و امنیت بیشتر خود از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و با توجه به نامشخص بودن هویت رانندگان خودروهای شخصی از سوار شدن به این خودروها خودداری نمایند.

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید حاجی زاده سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون صبح امروز با حضور شهردار کازرون،اعضای شورای اسلامی شهر،رئیس دفتر امام جمعه کازرون، مسئول بسیج ادارات، فرمانده گردان ثارالله و رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری کازرون پایگاه مقاومت بسیج شهید حاجی زاده سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون  در محل پایانه مسافربری شهر سبز( ترمینال) افتتاح گردید.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شریفی رئیس دفتر امام جمعه کازرون با اشاره به اهمیت و رسالت تشکیل بسیج گفت: یکی از رسالت‌های مهم تشکیل بسیج حفظ معنویت انقلاب اسلامی همراه با حفظ اخلاق و خدمت به مردم و همچنین اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی می‌باشد، بسیجیان می توانند الگوی صبر و  استقامت و مقاومت در برابر تهدید دشمنان باشند.

وی در ادامه به فعالیت‌ها و عملکرد موفق شهرداری کازرون در سطح شهر اشاره کرد و گفت:تشکیل سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون یکی از کارهای بزرگی بود که توسط شهرداری کازرون انجام گرفت و افتتاح این پایگاه می‌تواند سرآغاز خدمات ارزنده تری در حوزه حمل و نقل برای شهروندان کازرون باشد.

در ادامه شهردار کازرون با اشاره به سخنان امام خمینی (ره)در خصوص شکل گیری بسیج گفت: به فرموده امام(ره)  بسیج لشکر مخلص خداست بر این اساس بسیج یک سرمایه عظیم الهی است که نقش مهمی در پیشرفت کشور داشته و همواره در تمام عرصه ها حضور فعال دارد.

 

وی ابراز امیدواری کرد با افتتاح این پایگاه و بالابردن روحیه بسیجی در بین نیروهای سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون موجبات رضایت شهروندان عزیز را فراهم آوریم و همچنین بتوانیم در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی گامی اساسی برداریم.

در پایان این مراسم محسن پیران رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل طی حکمی از سوی سرهنگ افشاریان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون به عنوان فرمانده این پایگاه منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.