خانه / اجتماعی / موکب احمدبن موسی(ع) از ۱۰ روز قبل از اربعین، میزبان زائران حسینی است
موکب احمد بن موسی
موکب احمد بن موسی

موکب احمدبن موسی(ع) از ۱۰ روز قبل از اربعین، میزبان زائران حسینی است

مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) از پذیرش زائران اربعین حسینی در این موکب از ۱۰ روز قبل از اربعین خبر داد.
به گزارش شهرسبز به نقل از کمیته روابط عمومی و بین‌الملل موکب احمدبن موسی(ع)، مسعود راستی، مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) ضمن اعلام خبر فوق گفت: به یاری خدا موکب احمدبن موسی(ع) در کربلای معلی از ۱۰ روز قبل از اربعین یعنی از ۲۸ مهرماه جاری پذیرای زائران حسینی خواهد بود.
وی افزود: خدمت‌رسانی موکب احمدبن موسی(ع) به زائران اربعین حسینی تا دو روز بعد از اربعین یعنی ۱۰ آبان‌ماه در کربلای معلی ادامه خواهد داشت.
راستی با تأکید بر اینکه امسال علی‌رغم مشکلات مالی و اقتصادی مردم، ما هیچ کاهشی در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی نخواهیم داشت، گفت: موکب احمدبن موسی(ع) از تمام زائران اربعین حسینی اعم از ایرانی و غیر ایرانی و از هر نژاد و طیفی پذیرایی می‌کند.
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) در بخش دیگری از سخنان خود از عدم همکاری برخی از ادارات استان فارس برای خدمت‌رسانی این موکب انتقاد کرد و گفت: علی‌رغم اینکه ما هزینه‌های اقلام مورد نیاز خود را از محل نذورات مردمی پرداخت می‌کنیم اما متأسفانه برخی از ادارات استان فارس با ما همکاری نمی‌کنند.
وی تأکید کرد که موکب احمدبن موسی(ع) متعلق به تمام مردم فارس بوده و تمام هزینه‌های آن از محل نذورات مردمی این استان تهیه شده و برای زائران امام حسین(ع) هزینه می‌شود که تمام مسئولان باید به این مهم توجه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.