خانه / استان / شکست چمران در مقابل مدافع عنوان قهرمانی
تیم هندبال بانوان چمران لارستان/ عکس: مریم کاتب
تیم هندبال بانوان چمران لارستان/ عکس: مریم کاتب

شکست چمران در مقابل مدافع عنوان قهرمانی

بانوان هندبالیست لارستان نتیجه را به آلماتی واگذار کردند.

به گزارش مریم کاتب/ خبرنگار شهرسبز، سرپرست تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان گفت: تیم لارستان که به عنوان نماینده ایران در مسابقات هندبال قهرمانی بانوان آسیا حضور دارد، ۳۱ بر ۲۱ بازی را به آلماتی واگذار کرد.

کاملی با بیان این که آلماتی قهرمان دو دوره گذشته مسابقات هندبال قهرمانی بانوان آسیا است افزود: بانوان شهید چمران لارستان امروز بازی خوبی داشتند اما در نهایت، تیم آلماتی که مدافع عنوان قهرمانی است، به پیروزی رسید.

این بازی ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز در آلماتی قزاقستان برگزار شد.

بانوان شهید چمران لارستان ساعت ۱۳:۳۰ فردا به دیدار نماینده ازبکستان می رود.

مسابقات قهرمانی هندبال بانوان باشگاه های آسیا از یازدهم مهر به مدت ۷ روز در آلماتی قزاقستان در حال برگزاری است که تیم های شهید چمران ایران، ازبکستان، هند و همچنین آلماتی، کایسا و آستانا هر سه از کشور میزبان در این مسابقات حضور دارند.
سیران احمدی، نوریه عباسی، شیدا فلاحی، رویا نوروزی، زهرا فقیهی، زهرا شوری، ساناز رجبی، زهرا دادالهی، شقایق باقری، مژگان قهرمانی، فاطمه السادات موسوی، راضیه جانباز، فاطمه خلیلی بهفر، مریم یوسفی، مینا وطن پرست و مریم کاراندی بازیکنان اعزامی تیم شهید چمران هستند که با سرپرستی فاطمه کاملی، سرمربیگری نوشین شافعیان و مربی گری معصومه بذرکار در این مسابقات حاضر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.