خانه / اجتماعی / روزهای پرکار شهرداری کازرون در اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر
پروژه های عمرانی شهرداری کازرون
پروژه های عمرانی شهرداری کازرون

روزهای پرکار شهرداری کازرون در اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون این روزها شهرداری کازرون در اکثر نقاط شهر با وجود رکود اقتصادی و همچنین کاهش درآمد بدون وقفه در حال انجام پروژه های عمرانی جهت خدمات رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی می توان به اجرای عملیات آسفالت خیابان بابونه واقع در ضلع جنوبی پارک مردانی، کوچه های اراضی فرمانداری و کوچه های اراضی دادگستری به منظور رفاه حال شهروندان و بهبود تردد خودروها اشاره کرد ضمن اینکه جدول گذاری و کانیو گذاری این مناطق هم با تلاش واحد عمران شهرداری به انجام رسیده است.

از دیگر پروژه‌های عمرانی در دست اقدام می توان به اجرای کانال سرپوشیده بیات به طول ۴۰۰ متر با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان به منظور هدایت آبهای جاری و سیلاب اشاره کرد.

علاوه بر این پروژه جدول گذاری و کانیو گذاری کوچه ها و خیابان های سطح شهر از جمله خیابان های فلسطین، شهدا، امام رضا(ع)، قدمگاه، بلوار پریشان،خیابان امام خمینی(ره) و موزاییک فرش رفوژ وسط بلوار کوهنورد و موزاییک فرش پارک حاشیه ی بلوار ملت جنب تیپ تکاور امام سجاد (ع) در حال اجرا می باشد.

ضمن اینکه مهندس باقری شهردار کازرون در بازدید میدانی از پروژه های در حال انجام بر نظارت دقیق ناظرین و مهندسین در اجرای پروژه‌های عمرانی شهر جهت تسریع در انجام کارها و رضایت و آرامش مردم تاکید نمودند.

در پایان از صبر و تحمل و همچنین همکاری همشهریان عزیز در اجرای پروژه های عمرانی در نقاط مختلف شهر صمیمانه

تقدیر و تشکر نموده و امیدواریم که با انجام این پروژه ها اسباب راحتی و رفاه این عزیزان را فراهم نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.