خانه / اجتماعی / همایش بزرگ پیاده روی همگانی در شهر کازرون برگزار شد
پیاده روی بزرگ خانوادگی در کازرون با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون
پیاده روی بزرگ خانوادگی در کازرون با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون

همایش بزرگ پیاده روی همگانی در شهر کازرون برگزار شد

اجرای عملیات آسفالت کوچه ۱۴ و ۱۶ خیابان ۳۵ متری دوم شهرک پردیس و کوچه شهید بامیان

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون به منظور رفاه حال شهروندان و بهبود تردد خودروها و بهسازی معابر سطح شهر و در راستای عدالت محوری در اجرای  پروژه عمرانی  شهرداری کازرون  اقدام به  اجرای عملیات آسفالت کوچه های ۱۴ و ۱۶ خیابان ۳۵ متری دوم شهرک پردیس نموده است و همچنین قیرپاشی کوچه شهید بامیان واقع در خیابان کارگر شمالی و کوچه روبروی خیابان بهاران واقع در فرهنگ شهرانجام شده و انشالله به زودی این دوکوچه توسط واحد عمران شهرداری آسفالت خواهد شد.

از دیگر پروژ های در دست اقدام شهرداری می توان به اجرای عملیات  زیرسازی و آماده سازی کوچه سنگ فرش واقع در خیابان شهدا جهت آسفالت اشاره نمود.

همچنین شهرداری با نصب چراغ های دفنی در حاشیه خیابان چمران علاوه بر روشنایی خیابان مذکوربر زیباسازی این معبر افزوده است.

همایش بزرگ پیاده روی همگانی در شهر کازرون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون همایش بزرگ پیاده روی همگانی در هفته ورزش و تربیت بدنی صبح روز  جمعه ۲۷ مهرماه با حضور شهردار محترم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر کازرون، برخی از مسئولین ادارات، پرسنل شهرداری کازرون و همچنین همراهی جمع کثیری از مردم ورزش دوست و ورزشکار شهر کازرون از مقبره شهدای گمنام به سمت بوستان طالقانی برگزار گردید.

با توجه به زمان اندک جهت برگزاری این همایش با تلاش و برنامه ریزی شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون و با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی شهرستان کازرون با هدف توسعه ورزش همگانی و بالا بردن شور و نشاط اجتماعی در بین شهروندان اجرا شد.

ابتدای این مراسم با خیر مقدم و خوشامد گویی محسن پیران رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان همراه بود و در ادامه مهندس باقری شهردار کازرون ضمن عرض سلام و خوشامد گویی به حضار و تبریک هفته تربیت بدنی اظهار داشت: یکی از وظایف شهرداری و شورای اسلامی شهر ترویج و اشاعه ورزش های همگانی است.

وی با اشاره به تراکم جمعیت و نحوه ی توزیع برگ های قرعه کشی گفت: انشالله در برنامه های آینده ضمن رفع این مشکلات به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این چنین همایش ها از نظرات و پیشنهادات شهروندان عزیز استفاده خواهد شد همچنین با توجه به استقبال پر شور شهروندان عزیز سعی میکنیم که در آینده برنامه های  فرهنگی و ورزشی متنوع تر و در خور شان شما عزیزان اجرا نماییم.

شهردار کازرون  در پایان بر توسعه فضای پارک و پیاده روی برای همشهریان تاکید کرد و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یکی از راه های توسعه و نشاط شهروندان گسترش ورزش های همگانی خصوصا پیاده روی است در این راستا شهرداری در نقاط مختلف شهر اقدام به بهسازی و موزاییک فرش پارکها نموده که از جمله آن می توان موزاییک فرش پارک پیروز پشت بیمارستان را نام برد.

سپس محمد امین مهرورز سخنگوی شورای اسلامی شهر کازرون ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور شهروندان عزیز در این همایش اظهار کرد:بسیار خوشحال هستم که در این فضای پرطراوت در جمع شما خوبان و ورزش دوستان هستم از شهردار محترم واعضای محترم شورای اسلامی شهر کازرون و همچنین از همکاری اداره ورزش و جوانان ، هیئت ورزشهای همگانی به خاطر برگزاری این همایش تشکر می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر همواره ایجاد نشاط در جامعه است، گفت: شورای شهر وظیفه خودش می داند که در عرصه های مختلف اجتماعی فرهنگی ورزشی پیشگام باشد و همواره شرایطی را جهت برگزاری چنین همایش هایی فراهم نماید تا روحیه نشاط و شادی را در شهروندان ایجاد کند، انشالله خداوند متعال این مسیر را فراهم نماید تا همواره بتوانیم برای شادی مردم گام برداریم.

 

در پایان به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان در این همایش از طرف شهرداری وشورای اسلامی شهر کازرون هدایایی اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.