خانه / استان / انیمیشن «هستی» منتخب جشنواره بین المللی ویدیو بابل پرو شد
جشنواره بین المللی فیلم بابل پرو2018 کاکسو
جشنواره بین المللی فیلم بابل پرو2018 کاکسو

انیمیشن «هستی» منتخب جشنواره بین المللی ویدیو بابل پرو شد

انیمیشن “هستی” دو بعدی و طی شش ماه در مدرسه کارگاهی سینما و شرکت فیلمسازی گلبرگ فیلم طراحی و اجرا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، انیمیشن «هستی» به نویسندگی و کارگردانی علی زارع قنات منتخب جشنواره ویدیو بابل پرو شد.

نهمین دوره این جشنواره که مختص فیلم های انیمیشن، تجربی و ویدیوآرت است ۲۷ نوامبر تا اول دسامبر در شهر کاسکو پرو برگزار خواهد شد.

این انیمیشن پیش از این در بیش از چهل جشنواره بین المللی به عنوان نماینده ایران حضور داشته است.

انیمیشن “هستی” دو بعدی و طی شش ماه در مدرسه کارگاهی سینما و شرکت فیلمسازی گلبرگ فیلم طراحی و اجرا شده است.

علی زارع قنات نوی متولد ١٣۵٩در شیراز است که افزون بر نویسندگی و کارگردانی در زمینه فیلمنامه نویسی، تدوینگری، تهیه کنندگی و مترجمی نیز فعالیت دارد.

وی، بیش از ١۴ فیلم مستند و داستانی کوتاه و بلند را تهیه و کارگردانی کرده است. وی یکی از چهره های موفق سینمای ایران به ‌شمار می‌آید و آثار وی با استقبال فراوان منتقدان در جشنواره ها و بنیادهای فرهنگی هنری جهان رو به‌ رو شده است. فیلم کوتاه پویانمایی ‘عروسک چینی بابا’ و “چشم انداز خالی” از دیگر کارهای موفق این فیلم ساز است.

انیمیشن «هستی» با الهام از موسیقی ریچارد اشتراوس ساخته شده است. در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: «هر انسان کهکشانی است بی پایان در جهان هستی…»

عوامل انیمیشن «هستی» عبارتند از نویسنده و کارگردان: علی زارع قنات نوی، طراح و انیماتور: بهاره پیش آهنگ، مجری طرح: محمدجواد زارع قنات نوی، مدیر تولید: محمد حسن پور، دستیار کارگردان: سجاد زارع، دستیار تهیه: حامد زهتاب زاده، مشاور پروژه :علی زهتاب زاده، آرمان پیش آهنگ تهیه کننده: گلبرگ فیلم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.