خانه / استان / ساماندهی ورودی های شیراز را با جدیت دنبال می کنیم
بزرگراه خلیج فارس شیراز-عکس از علی مقدس فرد
بزرگراه خلیج فارس شیراز-عکس از علی مقدس فرد

ساماندهی ورودی های شیراز را با جدیت دنبال می کنیم

به گزارش علی مقدس فرد؛ مهندس حسین آرگیو در حاشیه بازدید از پروژه ی بهسازی بزرگراه خلیج فارس در شرق کلانشهر شیراز، با بیان اینکه این محورِ شریانی و مهم باید با اصول کامل فنی و مهندسی بازسازی شود اظهار داشت: ضرورت انجام این طرح به دلیل خرابی شدید آسفالت ناشی از ایرادات زیرسازی است.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه بر اساس اصول فنی در زیرسازی، زهکشی، انتقال آبهای سطحی و روسازی خواهد بود افزود: ابتدا برای هدایت ترافیک در این مسیر پر تردد، بازسازی کندرو در محور جنوبی در حال انجام است.

معاون شهردار شیراز افزود: با همکاری مناطق ۲، ۵ و ۷ بهسازی این بزرگراه در راستای بهبود عبور و مرور و بهبود منظر شهری انجام می شود.

وی با اشاره به ورودی های دیگر کلانشهر شیراز خاطرنشان کرد: ورودی از سمت خرامه، اصفهان، دشت ارژن و سپیدان نیز با احداث تقاطع های غیرهمسطح، تعریض محور، بهسازی و روکش آسفالت، تملک املاک مورد مسیر، بهبود فضای سبز و … با همکاری شهرداری های مناطق و سازمان های مختلف شهرداری انجام می شود.

مهندس آرگیو خاطرنشان کرد: طراحی تقاطع غیرهمسطح به نحوی که بزرگراه در حال احداث مولوی، بلوار ولایت و میدان میوه و تره بار را برای حذف دوربرگران همسطح در بزرگراه خلیج فارس پوشش دهد، مد نظر قرار داده ایم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز تصریح کرد: در این راه نیازمند همکاری دیگر دستگاه ها از جمله اداره کل راه و شهرسازی، راهداری، پلیس و … هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.