خانه / اجتماعی / همایش روز جهانی معلولان در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد
گرامیداشت روز جهانی معلولان در کازرون/ عکس: ایمان مرتجز
گرامیداشت روز جهانی معلولان در کازرون/ عکس: ایمان مرتجز

همایش روز جهانی معلولان در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد

به گزارش ایمان مرتجز، مراسم بزرگداشت روز جهانی معلولان با حضور معاون سیاسی فرماندار، سرپرست آموزش و پرورش، شهردار، برخی دیگر از مسئولان، دانش آموزان مدارس استثنایی این شهر و اولیای آنان در تالار مردانی کازرون برگزار شد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش کازرون، در این مراسم، ضمن تبریک روز جهانی معلولان، گفت: در واقع این روز، روز  بزرگداشت انسان های بی نظیری است که خداوند به صورت کاملا توانمند آفریده است.

رضا جاویدی با اشاره به یک بیت شعر از مولوی، خطاب به دانش آموزان، گفت: خداوند هر کدام از ما را منحصر به فرد آفریده است و به همین خاطر ممکن است ما توانمندی هایی داشته باشیم، که دیگران ندارند.

وی ادامه داد: اگر به قدرت و توانمندی خودتان اعتقاد و ایمان داشته باشید، می توانید قله های رفیع توانمندی، دانش و موفقیت را کسب کنید.

معاون متوسطه آموزش و پرورش کازرون با بیان اینکه همیشه شکرگزار خداوند باشید، گفت: همه ما می توانیم موثر باشیم، پس باید قدر خودمان را بدانیم.

جاویدی در پایان از همه کسانی که برای دانش آموزان با نیازهای ویژه تلاش می کنند. به خصوص پدران و مادران این عزیزان که زحمات مضاعف بر دوش دارند، معلمان گرامی که برای این دانش آموزان زحمت می کشند و همه مسئولینی که با شرکت در این برنامه از نزدیک با مشکلات دانش آموزان آشنا شدند و تمامی خیرانی که این مدارس و آموزش و پرورش را حمایت می کنند قدردانی نمود.

گفتنی است در حاشیه این مراسم دست ساخته های دانش آموزان مدرسه استثنایی خرد به نمایش گذاشته شد و نیز اجرای سرود همگانی، دکلمه و … از دیگر برنامه های اجرا شده در این همایش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.