خانه / استان / رسالت مراکز آموزشی ارتش، پرورش مدافعان میهن و بسترسازان حکومت حضرت مهدی(عج) است
حجت الاسلام محمد حسنی/ نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران/ عکس: سعید خسروی
حجت الاسلام محمد حسنی/ نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران/ عکس: سعید خسروی

رسالت مراکز آموزشی ارتش، پرورش مدافعان میهن و بسترسازان حکومت حضرت مهدی(عج) است

به گزارش سعید خسروی؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی نماینده ولی فقیه و  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ج.ا.ا از مرکز آموزش ۰۷ کازرون بازدید و با کارکنان و خانواده های آنان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی که در رأس هیأت عالی رتبه از پادگان ۰۷ ارتش بازدید کرد، در جمع کارکنان پایور و وظیفه این مرکز ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرستان کازرون، توفیق خدمت در ارتش ج. ا.ا را بسیار ارزشمند دانست و گفت: خدمت در ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار و نعمتی بس بزرگ و ارزنده است و همه ما باید قدر این نعمت را بدانیم.

وی سپس با اشاره به بیانی از سید الشهداء علیه السلام، ندای هل من ناصر امام حسین (ع) را شامل حال همه محبین اهل بیت در طول تاریخ دانسته و افزود: هتک حرمت به حرم اهل بیت مختص به روز عاشورا و خاک کربلا نبوده و امام حسین علیه الاسلام با علم به این مطلب درخواست یاری از عدالت خواهان عالم در طول تاریخ کرده است که شهدای مدافعان حرم نیز از آن جمله اند.

حسنی در ادامه رسالت مراکز آموزشی ارتش را پرورش مدافعان میهن اسلامی و بسترسازان حکومت حضرت مهدی(عج)دانست.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی در پایان ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان و خانواده های آنان و بررسی مشکلاتشان، از نفرات برتر مسابقات قرآنی نیز تقدر و تشکر بعمل آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.