خانه / اجتماعی / تمرکز بر حداقل فرصت ها و حداکثر تهدیدها بسیار ضروریست
مهندس احمدی منش در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شیراز
مهندس احمدی منش در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شیراز

تمرکز بر حداقل فرصت ها و حداکثر تهدیدها بسیار ضروریست

مهندس احمدی منش در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شیراز گفت: در حوزه سامان دهی امور جوانان، تمرکز بر حداقل فرصت ها و حداکثر تهدید ها بسیار ضروریست و باید تصمیم گیری ها بدلیل وجود آسیب های اجتماعی موجود با توجه به حداکثر تهدیدها صورت پذیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز گفت: مملکت در آینده نیازمند انتخاب مدیرانی از میان جوانان امروز می باشد؛ ضروریست که تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری لازم را با اداره ورزش و جوانان جهت ساماندهی امور این قشر از جامعه داشته باشند.

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست سرپرست محترم فرمانداری شهرستان شیراز و با حضور رؤسا و مسئولین ادارات شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه که به ریاست مهندس احمدی منش، سرپرست فرمانداری شهرستان برگزار شد، وی ضمن خیرمقدم به رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و سایر روسای ادارات عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان، درگذشت تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات تهران را در سانحه واژگونی اتوبوس تسلیت گفت.

مهندس احمدی منش گفت: بر اساس نظر کارشناسان می بایست مجددا سازمان ملی جوانان احیا شود و وظیفه ی خود را بهتر از قبل انجام دهد. مقوله خطرات و فرصت ها می بایست مدنظر تمامی متولیان امر قرار بگیرد. تمرکز بر حداقل فرصت ها و حداکثر تهدید ها بسیار ضروریست و باید تصمیم گیری ها بدلیل وجود آسیب های اجتماعی موجود با توجه به حداکثر تهدیدها صورت پذیرد.

وی افزود: جدی نگرفتن تهدیدات و خطرات در حوزه جوانان می تواند ضربات سنگینی را به جامعه وارد نماید. امروزه شاهد آن هستیم که خطرات و تهدیدات از طریق تکنولوژی های جدید وارد خانه ها شده است. یکی از مشکلات عدم همگامی متولیان با شرایط روز جامعه جهت ارائه راهکارهای جدید و کارامد در حوزه جوانان است. با جوان نمی شود آمرانه و دستوری رفتار کرد، جوان مطالبات و نیازهایی دارد، و به واسطه گذر از مرحله نوجوانی به جوانی، مسائل روحی و روانی خاص خود را دارد. مدیریت اوقات فراغت این گروه سنی می بایست بیش از پیش مدنظر قرار بگیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز گفت: حوزه ورزش و جوانان که دبیر این مجمع هست می بایست با بهره گیری از ظرفیت های تمامی دستگاه ها، برنامه های اجرایی، راهبردی وعملیاتی خود را بصورت مدون ارائه کند تا فرمانداری شیراز بتواند همکاری لازم را در تخصیص بودجه ۹۸ بکاربگیرد. مملکت در آینده نیازمند انتخاب مدیرانی از میان جوانان امروز می باشد، ضروریست که تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری لازم را با اداره ورزش و جوانان داشته باشند.

وی در پایان با گلایه از عدم حضور مدیران برخی از ادارات شهرستان در این مجمع افزود: با تمامی احترامی که برای سایر شرکت کنندگان داریم، ازین پس می بایست صرفا مسئولین دستگاه ها در ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کنند، چون ممکن است کارشناس یا مسئول مربوطه قدرت تصمیم گیری در برخی مسائل را نداشته لذا حضور مدیر دستگاه الزامیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.