خانه / استان / اعزام مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)به سفر زیارتی مشهد مقدس
مسعود قاسمی/ عکس: میلاد جوکار
مسعود قاسمی/ عکس: میلاد جوکار

اعزام مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)به سفر زیارتی مشهد مقدس

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش جره و بالاده از اعزام ۱۲۰مددجو به مشهد مقدس خبرداد.

به گزارش میلاد جوکار/ خبرنگار شهرسبز؛ مسعود قاسمی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش جره و بالاده کازرون گفت: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و پیرو توجهات رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)کشور در سفر اخیر به شهرستان کازرون و در استانه دهه مبارک فجر ۱۲۰ نفر از مادران و دختران مددجو این نهاد حمایتی-امدادی به مشهد مقدس اعزام میشوند.

وی با بیان اینکه سفر زیارتی ۶ روزه است افزود هدف از این سفر ایجاد نشاط روحی و معنوی میان مددجویان،ایجاد روحیه خودباوری و آشنایی مددجویان با مسائل اعتقادی و تقویت باور های دینی آنان میباشد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش جره و بالاده تصریح کرد:از اول سال تا کنون ۲۰۰نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)بخش جره و بالاده به سفر های زیارتی مشهد مقدس و اربعین حسینی اعزام شدند و همچنین در دهه مبارک فجر ۸۰ نفر از مددجویان این بخش به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

وی همچنین اعلام نمود با توجه به اینکه یکی از برنامه های فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره)اعزام مددجویان به مشهد مقدس در قالب طرح شوق زیارت میباشد لذا از خیرین و نیکوکاران دعوت میشود در این امر معنوی کمیته امداد امام خمینی(ره)را یاری رساند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.