خانه / ورزشی / بسکتبال / پس از درخشش دانش آموزان دختر متوسطه دوره دوم کازرون در مسابقات بسکتبال آموزشگاه های استان؛ دانش آموزان دبیرستان شهیدبانوبرنجی کازرون مقام سوم مسابقات بسکتبال آموزشگاه های فارس را کسب کردند
مقام سوم بسکتبال توسط دانش آموزان متوسطه اول دبیرستان دخترانه شهیدبانوبرنجی

پس از درخشش دانش آموزان دختر متوسطه دوره دوم کازرون در مسابقات بسکتبال آموزشگاه های استان؛ دانش آموزان دبیرستان شهیدبانوبرنجی کازرون مقام سوم مسابقات بسکتبال آموزشگاه های فارس را کسب کردند

 

تیم بسکتبال دبیرستان شاهد بانوبرنجی به مقام سوم مسابقات بسکتبال دانش آموزی دختر متوسطه اول استان فارس  دست یافت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، پس از درخشش دانش آموزان دبیرستان هانیه در مسابقات بسکتبال آموزشگاه های دوره دوم متوسطه و کسب مقام سوم استان، این بار دانش آموزان دبیرستان شهید بانوبرنجی به عنوان قهرمان مسابقات بسکتبال دبیرستان های دخترانه دوره اول متوسطه کازرون در مسابقات استانی این رده شرکت کرد و موفق به کسب مقام سوم این بازی ها گردید.

بنا به این گزارش، مسابقات بسکتبال آموزشگاه های دخترانه متوسطه دوره دوم با حضور ۱۴ تیم در دو گروه ۷ تیمی برگزار شد و پس از ۴۰ بازی بین تیم های شرکت کننده، چهره تیم های برتر شناخته شد.

در این دوره از بازی ها تیم آموزشگاه شاهد شهید بانوبرنجی پس از انجام بازی های دور مقدماتی، توانست به دور دوم بازی ها صعود کند، سپس در بازی نیمه نهایی مغلوب تیم «ب» ناحیه یک شیراز شد و در بازی رده بندی با غلبه بر تیم فیروزآباد به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت. و تیم های «الف» و «ب» ناحیه یک شیراز به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند.

اسامی تیم بسکتبال دبیرستان شهید بانوبرنجی: مریم حسن بگی، حدیث صفاری، هانیه نظری و مبینا نوحی جدسی

مربی: مرضیه تقی نژاد و سرپرست: مژگان دهقان

گفتنی است مریم زنگنه به عنوان مربی آزاد تیم بسکتبال با تیم های دختران هر سه مقطع تحصیلی همکاری بسیار صمیمانه ای دارد، که مدیریت آموزش و پرورش کازرون از زحمات و همراهی این مربی پرتلاش تقدیر و تشکر می نماید.

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.