خانه / استان / احیای فوتبال آموزشگاه های کازرون پس از۱۷سال
احیای فوتبال آموزشگاه های کازرون پس از17سال/ عکس: ایمان مرتجز
احیای فوتبال آموزشگاه های کازرون پس از17سال/ عکس: ایمان مرتجز

احیای فوتبال آموزشگاه های کازرون پس از۱۷سال

پس از ۱۷ سال وقفه، دوباره توپ مسابقات فوتبال آموزشگاه های کازرون به گردش در آمد.

به گزارش ایمان مرتجز، هم زمان با راه اندازی ورزشگاه فرهنگیان شهید بهنام کبیری و پس از ۱۷ سال وقفه، دوباره مسابقات فوتبال بین آموزشگاه های شهر کازرون با شور و هیجان خاصی برگزار شد.

بنا به این گزارش به همت کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون مسابقات فوتبال آموزشگاه های دوره دوم متوسطه پسران این شهر که از سال ۱۳۸۱ تاکنون برگزار نشده بود، با حضور ۹ تیم در مجموعه ورزشی فرهنگیان شهید بهنام کبیری کازرون برگزار شد.

پس از انجام بازی های مرحله گروهی چهار آموزشگاه شهید بستانپور، حاج حسین احمدی، شیخ ابواسحق و هنرستان شهید پزشکیان به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات راه یافتند.

این گزارش می افزاید در ادامه این مسابقات تیم های شهیدبستانپور و حاج حسین احمدی به بازی پایانی راه یافتند که تیم دبیرستان شهید بستانپور توانست با نتیجه ۲ بر ۱ تیم حاج حسین احمدی را شکست داده و قهرمان این دوره ازمسابقات گردد، همچنین در دیدار رده بندی تیم دبیرستان شیخ ابواسحق توانست با نتیجه یک بر صفر بر هنرستان شهید پزشکیان غلبه کرده و به مقام سوم دست یابد.

درحاشیه برگزاری دیدار پایانی، بین دو نیمه، توسط سرپرست آموزش وپرورش کازرون از پیشکسوتان ورزشی فرهنگی تجلیل به عمل آمد.

عبدالرضا یزدانی، سرپرست آموزش و پرورش کازرون، با اشاره به اهمیت اخلاق و نهادینه کردن اخلاق نیکو در ورزش گفت: سعی ما بر این است که در چنین فرصت ها و فضاهایی بتوانیم فرهنگ ورزش و منش پهلوانی را به دانش آموزان انتقال دهیم.

گفتنی است دیدار پایانی این مسابقات در حضور فرماندار، معاون عمرانی فرمانداری، سرپرست آموزش و پرورش و شهردار کازرون و نیز رئیس ذی حسابی اداره کل آموزش و پرورش فارس برگزار شد.

شایان ذکر است مجموعه بزرگ ورزشی فرهنگیان شهید بهنام کبیری کازرون شامل زمین فوتبال چمن مصنوعی، پیست دو، استخر، سالن‌های چندمنظوره، خوابگاه و سالن‌های ورزشی می باشد، که اکنون در حال اجراست و فاز اول آن شامل زمین فوتبال چمن مصنوعی و پیست دو و میدانی آن آماده بهره برداری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.