خانه / فرهنگی / آموزش / دوره آموزشی بازی های فکری در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد
دوره آموزشی بازی های فکری در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد/ عکس: ایمان مرتجز
دوره آموزشی بازی های فکری در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد/ عکس: ایمان مرتجز

دوره آموزشی بازی های فکری در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد

کلاس های آموزشی بازی های فکری و سرگرمی با حضور ۸۰ نفر از مربیان آموزش و پرورش مناطق غرب فارس در کازرون برگزار گردید.

به گزارش ایمان مرتجز، کارشناس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش این شهر با اعلام این مطلب، اظهار داشت: باز های فکری و سرگرمی با عنوان المپیاد رویش بین دانش آموزان برگزار خواهد شد.

حمید نوروزی با بیان اینکه این دوره به جهت آموزش بازی های فکری و ایجاد هماهنگی در نحوه برگزاری المپیاد رویش برای مربیان برگزار شد، گفت: بازی های فکری می تواند موجب نشاط و شادابی در مدارس شود.

وی با اشاره به اینکه امروزه تمرکز بچه ها به واسطه روی آوردن به بازی های کامپیوتری کمتر شده است، افزود: این بازی ها می تواند تمرکز و صبر و حوصله دانش آموزان را افزایش دهد.

کارشناس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش کازرون ادامه داد: این بازی ها باعث می شود تا دانش آموزان در کنار یکدیگر باشند و با هم بازی کنند.

نوروزی با بیان اینکه تربیت اجتماعی از اهداف برگزاری این المپیاد می باشد، گفت: خلاقیت، تحرک، پرورش و رویش استعدادها و نیز دور کردن جامعه دانش آموزی از آسیب های اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری این المپیاد می باشد.

گفتنی است این دوره با حضور ۸۰ نفر از مربیان آموزش و پرورش مناطق کازرون، فراشبند، بالاده، قائمیه، کوهمره، خشت، ممسنی و رستم به میزبانی کازرون در کانون فرهنگی تربیتی شهید عسکری برگزار گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.