خانه / فرهنگی / آموزش / با هدف زنده کردن روحیه انقلابی؛ نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان حاج حسین احمدی کازرون برگزار شد
نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان حاج حسین احمدی کازرون برگزار شد

با هدف زنده کردن روحیه انقلابی؛ نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان حاج حسین احمدی کازرون برگزار شد

نمایشگاه مدرسه انقلاب، با هدف تقویت روحیه انقلابی با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و بسیج دانش آموزی کازرون در دبیرستان حاج حسین احمدی این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، نمایشگاه مدرسه ی انقلاب در دبیرستان حاج حسین احمدی این شهر با حضور فرماندار، سرپرست آموزش و پرورش و تعداد زیادی از مسئولین شهرستان کازرون افتتاح شد.

بنا به این گزارش نمایشگاه مدرسه ی انقلاب تداعی گر دیروز، روشنایی بخش امروز و نمایان گر فردای دانش آموزان است که به منظور آشنایی نسل چهارم انقلاب با اهداف و آرمان های معمار کبیر انقلاب و دستاوردهای چهل ساله نظام اسلامی در دبیرستان حاج حسین احمدی کازرون افتتاح شد.

این نمایشگاه با هدف تقویت روحیه انقلابی؛ زنده کردن یاد شهدای انقلاب و آشنایی نسل جوان با اهداف انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

این نمایشگاه با به تصویر کشیدن قسمتی از بیت حضرت زهرا(س)، آثاری از رژیم پهلوی، صحنه های انقلاب، شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم، دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و مهدویت در نمازخانه دبیرستان برپاست.

گفتنی است این نمایشگاه‌ شامل سه بخش ویژه دیروز، امروز و فردای ما، در قالب هنرهای دستی و تجسمی، نشریه‌های دیواری و کاریکاتور با روایتگری دانش آموزان می باشد.

شایان ذکر است قبل از افتتاح این نمایشگاه دانش آموزان در زیارت عاشورا همراه با صرف صبحانه شرکت کردند.

در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، فرماندار به همراه سرپرست آموزش و پرورش و برخی دیگر از مسئولان شهرستان کازرون در چند کلاس درس حضور یافته و از آن بازدید کردند.

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.