خانه / فرهنگی / آموزش / فرمانده ناحیه مقاومت بسیح سپاه شهرستان کازرون: تعامل سپاه و آموزش و پرورش در کازرون مثال زدنی است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیح سپاه شهرستان کازرون

فرمانده ناحیه مقاومت بسیح سپاه شهرستان کازرون: تعامل سپاه و آموزش و پرورش در کازرون مثال زدنی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیح سپاه شهرستان کازرون در جمع کارکنان اداری آموزش و پرورش این شهر گفت: تعامل میان دو مجموعه سپاه و آموزش و پرورش در کازرون مثال زدنی است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، به دعوت این اداره، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون به مناسبت میلاد دومین امام شیعیان و روز پاسدار در جمع کارکنان اداری این مدیریت حضور یافت.

سرهنگ شهرام افشاریان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با بیان جملاتی از مقام معظم رهبری در مورد سپاه پاسداران گفت: فداکاری های امام حسین و یارانش و پاسداری شان از اسلام عزیز ضامن بقای اسلام بود و لذا آقا اباعبداله تا آخر تاریخ پاسدار حقیقی و بزرگ دین مبین اسلام می باشد.

وی با بیان اینکه امام راحل با همان دوراندیشی ویژه خودشان و حکمتی که در شحصیت شان وجود داشت، در همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دستور تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دادند، افزود: در اصل وظیفه سپاه پاسداران، پاسداری از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون با بیان اینکه پاسداری فقط مسائل نظامی نیست، اظهار داشت: پاسداری از انقلاب اسلامی یک حوزه وسیع در موضوعات مختلف است که توسط قانون اساسی مشخص شده است.

سرهنگ افشاریان با اشاره به اینکه پاسداری از انقلاب اسلامی، شامل پاسداری از  ارزش هاست، گفت: امروز دشمنان در هجمه به ارزش ها، به وسیله فضای مجازی و رسانه های متعدد، از هیچ ترفندی کوتاهی نکرده اند.

وی با بیان اینکه امروز همه افراد جامعه در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی مسئولند، بیان داشت: برای اینکه همه ما پاسدار ارزش ها، اسلام و انقلاب اسلامی باشیم چاره ای جز پرداختن به امر به معروف و نهی از منکر که امروز تا حدی فراموش شده، نیست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون ادامه داد: آموزش و پرورش هم در جلساتی که با والدین و اولیا برگزار می کند بنا براقتضا و نیاز، آنان را از معروفات متروکه و منکرات رایج، که امروز متاسفانه وجود دارد، آگاه کند، تا پاسداری بهتری از دین و ارزش ها صورت بگیرد.

سرهنگ افشاریان گفت: همکاری و تعامل بین دو مجموعه سپاه و آموزش و پرورش در کازرون مثال زدنی است و تعامل، همکاری و برنامه های مشترک بین این دو نهاد در حد بسیار خوبی در جریان است.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن و مشکلات و معضلات اجتماعی که امروز بخشی از جامعه گرفتار آن است، گفت: آموزش و پرورش و بسیج به عنوان مجموعه های قوی می توانند به طور ویژه به این مورد ورود کنند و موجب مرتفع شدن آن شوند.

در ادامه سرهنگ افشاریان ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده و ارائه گزارشی از اعزام نیروهای جهادی و کمک به به آنان گفت: با وفاق و همدلی و روحیه وحدت و نوع دوستی بتوانیم به هموطنان آسیب دیده خود کمک کنیم.

گفتنی است در پایان با شاخه گل از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، فرمانده بسیج فرهنگیان، فرمانده و جانشین حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان کازرون و جانبازان قسمت اداری آموزش و پرورش کازرون تجلیل شد.

کانال اخبار آموزش و پرورش کازرون در سروش

http://sapp.ir/apkazeroon

******************

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.