خانه / اجتماعی / تخریب، عاقبت ساخت و سازهای غیر مجاز در کازرون
تخریب، عاقبت ساخت و سازهای غیر مجاز در کازرون

تخریب، عاقبت ساخت و سازهای غیر مجاز در کازرون

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون با دستور و حکم دادستان محترم شهرستان کازرون ۱ (یک) مورد ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب شد.
رشیدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: این تخریب به مساحت ۳۰ متر مربع در زمین کشاورزی واقع در حومه کازرون که به صورت غیرمجاز توسط مالک آن اقدام به دیوارکشی و ساخت و ساز شده بود شناسایی و به استناد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری با حضور نماینده دادستان و دیگر دستگاه های مرتبط حکم تخریب اجرایی شد.

رشیدی گفت: به استناد قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی از صاحبان و مالکان درخواست می شود قبل از هرگونه ساخت و ساز و یا تغییر کاربری باید به این مدیریت مراجعه و از کمیسیون تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری مجوز اخذ کنند در غیر این صورت عمل آنها خلاف و با آنان ازطریق مراجع قضایی برخورد قانونی می شود.

رشیدی افزود: گشت ویژه حفظ کاربری اراضی کشاورزی این مدیریت در طول سال فعال بوده و به محض مشاهده هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز ضمن تشکیل پرونده، متخلف به محاکم قضایی معرفی می شود و در این ارتباط سامانه ۱۳۱ آماده دریافت هرگونه گزارش مردمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.