خانه / اجتماعی / اولین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه فارس در سال ۹۸ با انتخاب روسای هیئت اندیشه ورز و مجمع قشر استان برگزارشد
اولین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه فارس در سال ۹۸

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه فارس در سال ۹۸ با انتخاب روسای هیئت اندیشه ورز و مجمع قشر استان برگزارشد

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز این سازمان روز گذشته با حضور جمعی از مدیران مسئول و سردبیران رسانه های مکتوب و مجازی و همچنین مدیران سایت های خبری و اعضا هیات اندیشه ورز بسیج رسانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس ،اولین جلسه هیئت اندیشه ورز این سازمان روز گذشته با حضور جمعی از مدیران مسئول و سردبیران رسانه های مکتوب و مجازی و همچنین مدیران سایت های خبری و اعضا هیات اندیشه ورز بسیج رسانه برگزار گردید.

ابتدای این نشست تحلیلی از وضعیت رسانه های مکتوب و مجازی برای حاضرین تشریح گردید و نقش رسانه ها  در این زمینه تشریح شد.

مصطفی اژدری رئیس سازمان بسیج رسانه فارس نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان برلزوم پرداختن رسانه ها به موضوع شعار سال , گام دوم انقلاب و همچنین روشنگری های بدون دغدغه تاکید کرد .

وی با اشاره به برگزاری  جشنواره ملی رسانه ای ابوذر در سال ۹۷ افزود: کسب رتبه اول و دوم توسط سه تن از اصحاب بسیج رسانه  فارس در بخش خبر و عکس خود گویای ظرفیت بسیار بالای تخصص و مهارت اصحاب رسانه فارس است .

اژدری گفت: از این پس جمعی از مدیران سایت های خبری  و خبرگزاری ها و روزنامه ها نیز به جمع هیئت اندیشه ورز  اضافه خواهند شد تا علاوه بر استفاده از ظرفیت نخبگان مطبوعات و خبرگزاری ها, از داشته های ذهنی این عریزان نیزه بهره کافی برده شود.

در پایان این نشست انتخابات جهت انتخاب رئیس هیئت اندیشه ورز و رئیس مجمع بسیج قشر استان برگزار که نهایتا از مجموع آراء ماخوذه  رضا جاویدی بعنوان رئیس هیئت اندیشه ورز برای دومین سال متوالی و فاطمه خسروپور نیز بعنوان رئیس مجمع بسیج قشر رسانه استان نیز انتخاب گردیدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.