خانه / فرهنگی / آموزش / به همت کانون بسیج فرهنگیان صورت گرفت؛همایش پیاده‌روی کارکنان آموزش و پرورش کازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس
همایش پیاده‌روی کارکنان آموزش و پرورش کازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس

به همت کانون بسیج فرهنگیان صورت گرفت؛همایش پیاده‌روی کارکنان آموزش و پرورش کازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس

بمناسبت هفته دفاع مقدس، کارکنان حوزه ستادی آموزش و پرورش کازرون با شرکت در برنامه پیاده روی، یاد و خاطره دلاور مردی های رزمندگان غیور را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، همایش پیاده‌روی کارکنان ستادی آموزش و پرورش این شهر با همت بسیج فرهنگیان کازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

سرگرد محمدجواد افشاری نژاد، فرمانده بسیج فرهنگیان شهرستان کازرون، در حاشیه این برنامه ورزشی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با اشاره به رشادت مردم ایران در طول هشت سال دفاع مقدس و حراست از دستاوردهای انقلاب گفت: علیرغم مشکلاتی که جنگ برای کشور به وجود آورد، اما همین جنگ و دفاع مقدس، کشور و انقلاب اسلامی را برای همیشه بیمه کرد.

وی افزود: این همایش با هدف افزایش روحیه تعامل، تعاون، همفکری و همچنین کمک به ارتقاء سلامت جسمانی فرهنگیان برگزار شد و یاد و خاطره رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس گرامی داشته شد.

 افشاری نژاد اظهار کرد: ما باید قدردان زحمات و ایثارگریِ ایثارگران و حافظ خون شهیدان باشیم و هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای بزرگداشت این دلاور مردی ها است.

وی افزود: امروز جنگ نظامی به جنگ نرم تبدیل شده است و آموزش و پرورش همانند دوران دفاع مقدس، مسوولیت سنگینی در مقابله با جنگ نرم بر عهده دارد و باید در سنگر علم و دانش حضور موثر داشته باشد و با بصیرت افزایی به دانش آموزان آگاهی دهد تا دانش آموزان با اهداف دشمنان در جنگ نرم آشنا شوند.

گفتنی است این پیاده روی از پارک طالقانی شروع و تا گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد و در پایان با قرائت زیارت عاشورا، فاتحه و خواندن مرثیه در جوار قبور مطهر شهدا  یاد و خاطرات آن ها گرامی داشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.