خانه / فرهنگی / آموزش / دیدار مدیر آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید ابراهیمی به مناسبت هفته بسیج
دیدار مدیر آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید ابراهیمی به مناسبت هفته بسیج

دیدار مدیر آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید ابراهیمی به مناسبت هفته بسیج

به مناسبت هفته بسیج مدیر آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید سرمست ابراهیمی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، مدیر آموزش و پرورش این شهر به همراه شورای معاونین و برخی از کارشناسان این اداره و فرمانده بسیج فرهنگیان کازرون با خانواده شهید سرمست ابراهیمی دیدار کردند.

امیرحسین جمشیدی در دیدار با همسر و یکی از فرزندان شهید ابراهیمی گفت: ما مدیون خون شهدا هستیم و امنیت و اقتدار کنونی ما به خاطر رشادت های آن عزیزان است.

وی با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیر، اظهار داشت: در همین جریانات مردم بیشتر قدر امنیت را متوجه شدند.

مدیر آموزش و پرورش کازرون خطاب به همسر شهید با اشاره به اینکه یکی از فرزندان شما از مدیران توانمند مدارس کازرون است، افزود: شما با زحمت و سختی های فراوان توانسته اید فرزندان بسیار نیکو و قابل افتخاری را به جامعه تحویل دهید.

جمشیدی با بیان اینکه اجر صبوری شما یقیناً کمتر از شهیدتان نیست، گفت: امروز شاهدیم که به برکت تربیت شما، فرزندانتان حضوری شایسته و افتخارآمیز در عرصه های اجتماعی دارند و این کاری ارزشمند و ماندگار است.

در ادامه فرمانده بسیج فرهنگیان کازرون، سروان محمدجواد افشارنژاد، هم با بیان اینکه به ازای هر صندلی مسئولیت ۱۲ شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده است، افزود: خانواده شهدا دارای احترام بسبار ویژه ای هستند، چون همه چیز ما از آنهاست.

در این دیدار، همسر شهید ابراهیمی هم به بیان خاطراتی از همسر شهید خود پرداخت و فرزند شهید هم با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: این حضور و دیدارها موجب دلگرمی خانواده شهدا می شود.

در پایان این دیدار لوح یادبودی به پاس رشادت های این شهید سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ خانواده معظم شهدا توسط مدیر آموزش و پرورش کازرون به خانواده شهید گرانقدر اعطا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.