خانه / اجتماعی / قدردانی شهردار جدید کازرون از حضور مردم و مسئولان در مراسم تودیع و معارفه
مهرورز شهردار کازرون ۱

قدردانی شهردار جدید کازرون از حضور مردم و مسئولان در مراسم تودیع و معارفه

بسمه تعالی

مردم فهیم و قدرشناس کازرون

خداوند منان را سپاسگزارم که بر بنده، منت نهاد تا در دو دوره شورا مورد وثوق و اعتماد شهروندان فهیم و شریف کازرون قرار گرفته، توفیق خدمت در قامت نماینده آنان در شورای اسلامی شهر نصیبم شود که مایه بسی مباهات و افتخار است. در طول این مدت آموزه‌های فراوانی از مسئولان، نخبگان، روحانیت معزز، کارشناسان و شهروندان گرامی نصیب بنده شد و این بزرگترین سرمایه و توشه در ادامه زندگی و خدمت به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

اکنون که پس از قریب به ۶ سال حضور در شوراهای چهارم و پنجم، فرصت خدمتگزاری به شهروندان در سنگر شهرداری نصیب اینجانب شده؛ با خدای خود و مردم شریف کازرون عهد می‌بندم با تمام توان و بی‌وقفه برای اعتلای شهر کازرون، برآوردن خواسته‌های به حق آن‌ها که همانا داشتن شهری توسعه یافته، زیبا و عزتمند است در کنار سایر همکاران و پرسنل خدوم شهرداری تلاش خواهم کرد.

بی¬شک اهداف و دغدغه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر، هم‌سنخ و هم‌جنسند و اهدافی مشترک برای هر دو ترسیم شده است؛ بنابراین قبول مسئولیت شهرداری، گامی است در راه همان عهد و پیمانی که در ابتدای راه با مردم بسته‌ام و تلاشی است مضاعف برای برآورده کردن خواسته‌های شهروندان و در راستای این اهداف مشترک.

بر خود واجب می دانم تا در این مجال، بزرگی و فرهنگ والایتان را ارج نهاده، از اعتماد و همراهی یکایک شما تقدیر وتشکر نمایم . به خود می‌بالم که با پشتوانه این اطمینان، به عنوان خادمی کوچک، فرصتی برای خدمت بی‌منت پیش رو دارم و اعتقاد راسخ دارم که شهر شهید‌پرور کازرون در آینده نزدیک سیمایی زیباتر، فرهنگی  غنی‌تر و ساختاری منسجم‌تر خواهد داشت.

بار دیگر تمام قد از اصحاب محترم رسانه، شهروندان و همه کسانی که با حضور خود در مراسم روز معارفه، موجبات دلگرمی و ایجاد انگیزه مضاعف را در حقیر فراهم کردند، تقدیر و تشکر می‌کنم، همچنین از همه اعضای محترم شورای اسلامی شهر کازرون نیز به خاطر تمام حمایت‌هایی که از اینجانب داشتند، سپاسگزارم. امید آن‌که فصل جدید خدمت‌رسانی، طلیعه بالندگی دیار بزرگ کازرون باشد.

خدمتگزار شما – محمدامین مهرورز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.