خانه / فرهنگی / آموزش / به مناسبت سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی: زنگ انقلاب در مدارس کازرون طنین انداز شد
زنگ انقلاب در مدارس کازرون طنین انداز شد

به مناسبت سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی: زنگ انقلاب در مدارس کازرون طنین انداز شد

همزمان با سراسر کشور، زنگ انقلاب در تمامی مدارس کازرون و بصورت نمادین با حضور مسئولین شهرستان در هنرستان پزشکیان و دبیرستان نمونه دولتی بانوسلامی کازرون نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، مراسم نمادین نواختن زنگ چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دکتر دهقان فرماندار ویژه شهرستان کازرون، حجت الاسلام صباحی امام جمعه، امیرحسین جمشیدی مدیر آموزش و پرورش، مهندس مهرورز شهردار، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسئولین این شهرستان و فرهنگیان و دانش آموزان در دبیرستان نمونه دولتی بانوسلامی و هنرستان کاردانش پزشکیان کازرون برگزار شد.

امام جمعه کازرون در سخنان کوتاهی در جمع دانش آموزان هنرستان کاردانش پسرانه پزشکیان این شهر، ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر، اظهار داشت: انقلاب یعنی اینکه ما صاحب چیزی هستیم، می توانیم راجع به آن تصمیم بگیریم و اقدام کنیم.

مدیر آموزش و پرورش کازرون نیز در حاشیه برگزاری آیین نکوداشت زنگ انقلاب گفت: هدف از گرامی داشت این ایام و نواختن زنگ انقلاب در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این است که تاریخ انقلاب اسلامی و جانفشانی های جوانان را زنده نگه داریم.

امیرحسین جمشیدی افزود: جوانان ما با سن و سال کم در دوره انقلاب با اتحاد و همدلی رژیم را سرنگون کردند و ملت ایران برای پیروزی انقلاب شعار بنیادین استقلال آزادی و جمهوری اسلامی را سر دادند، اگر این آرمانها  و عزت ما حفظ شد به دلیل خون هایی است که عزیزان و فرزندان این مرز و بوم تقدیم انقلاب کردند و وظیفه تک تک ما پاسداشت انقلاب و حفظ آن است.

گفتنی است مراسم زنگ انقلاب در تمامی مدارس کازرون با نواختن زنگ، خواندن سرود همگانی، برپایی نمایشگاه و دیگر برنامه های شاد برای دانش آموزان اجرا شد و در طی دهه فجر برنامه های ویژه این ایام ادامه خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.