خانه / فرهنگی / آموزش / سیل مهربانی دانش آموزان کازرونی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان
سیل مهربانی دانش آموزان کازرونی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

سیل مهربانی دانش آموزان کازرونی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون گفت: دانش آموزان کازرونی بیش از ۸۰ میلیون ریال به همراه دل نوشته های خود به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، هادی زال زاده با اعلام این خبر افزود: تمامی هدایای نقدی و غیرنقدی و دلنوشته های جمع‌آوری شده توسط دانش‌آموزان این شهر به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی تصریح کرد: هدایای غیرنقدی شامل البسه نو، پتو، مواد غذایی و خوراکی، لوازم شوینده و بهداشتی، لوازم‌التحریر و دیگر اقلام مورد نیاز هموطنان عزیز به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون ریال بود که با مشارکت مدارس جمع‌آوری و توسط سازمان دانش‌آموزی به سیستان و بلوچستان ارسال شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون گفت: در کنار این اقلام غیرنقدی، مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک نقدی نیز وصول و برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

زال زاده ادامه داد: جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی تحت عنوان سیل مهربانی طی ۱۰ روز در مدارس این شهر به انجام رسیده و این اقدام نشان‌دهنده روحیه نوع‌ دوستی، اتحاد و انسجام ملی در کشور عزیزمان است.

همچنین حمید نوروزی، کارشناس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش کازرون، گفت: بسیاری از دانش آموزان نیز دلنوشته های زیبایی را برای همکلاسی های خود در سیستان و بلوچستان با مضمون هایی مانند: «ما در کنار شما هستیم هموطن»، «شما تنها نیستید»، «بنی آدم اعضای یکدیگرند  که در آفرینش زیک گوهرند» و … با قرار دادن اسباب بازی های خود در کنار این دلنوشته ها برای شادی بچه ها و روحیه دادن به آنان ارسال کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.