خانه / اجتماعی / گلباران قبور مطهر شهدا به مناسبت دهه مبارک فجر
گلباران قبور مطهر شهدا به مناسبت دهه مبارک فجر

گلباران قبور مطهر شهدا به مناسبت دهه مبارک فجر

روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون: به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن ایران اسلامی، روز پنجشنبه ۱۷/۱۱/۹۸ همزمان با سراسر کشور مزار شهدای شهرستان کازرون گلباران و غبارروبی شد.

این مراسم با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، دهقان، فرماندار ویژه شهرستان کازرون، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان و اقشار مختلف مردم برگزار شد و مردم قدر شناس کازرون ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، قبور مطهر این عزیزان را گلباران و غبارروبی کردند.

احمد رضا زاده رئیس بنیاد شهید کازرون در حاشیه این مراسم طی مصاحبه ای گفت: انقلاب اسلامی حاصل خون شهدایی است که برای رسیدن به آرمان های ملت بزرگ ایران جان خود را فدا کردند و تداوم این راه نیز با ایثار و شهادت ممکن بود. جوانان پاک این سرزمین با درک عمیق خود این موضوع را پذیرفتند و در ۸ سال دفاع مقدس هم با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت جان دادند تا راه انقلاب به سوی تکامل و پیشرفت باز شود. امروز هم ایستادن در برابر زورگویی های قدرت های پوشالی نیازمند فداکاری و ایثار است که کامل ترین نوع آن در شهادت متبلور می شود. به ارواح پاک شهیدان درود می فرستیم و امیدواریم بتوانیم آرمان ها و آرزوهای شهدا را محقق کنیم و راه آنان را ادامه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.