خانه / اجتماعی / رضایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس: اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان فارس
رضایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس

رضایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس: اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان فارس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس و معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: بیش از ۲۰۰ برنامه در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در فارس برگزار می‌شود.

صدیقه طاهره اسدزاده- به گزارش شهرسبز از شیراز، حجت‌الاسلام محمد رضایی امروز در نشست خبری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی شعار این هفته را «حقوق بشر آمریکایی، ترور، تحریم و توحش» عنوان کرد و اظهار داشت: ۶تیرماه سالروز ترور و سوءقصد به مقام معظم رهبری است که با نام حقوق بشر آمریکایی، یک‌جانبه گرایی، تحریم و تجاوز به حقوق ملت‌ها نامگذاری شده است.

وی با یادآوری اینکه ۷تیرماه سالروز بمب‌گذاری در حزب جمهوری اسلامی و شهادت دکتر شریعتی است، این روز را با نام حقوق بشر آمریکایی، حقوق بشر آمریکایی، ترور انسان‌های آزاده و توطئه‌‌گری و آتش‌افروزی بیان کرد‌.

حجت‌الاسلام رضایی ۸تیرماه را روز حقوق بشر آمریکایی، جنایات جنگی و استفاده از سلاح‌های ممنوعه دانست و افزود: روز ۹ تیر به نام حقوق بشر آمریکایی، خشونت سازمان یافته و ترور چهره‌های مقاومت و روز ۱۰تیرماه حقوق بشر آمریکایی نژادپرستی و جنایات آمریکایی نامگذاری شده است.

به گفته رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس روز ۱۲تیرماه که روز شلیک مستقیم به هواپیمای مسافربری و شهادت ۲۹۰ مسافر و خدمه بود با نام حقوق بشر آمریکایی ، خوی استکباری و شلیک به انسانیت نامگذاری شده است و برای این هفته برنامه‌های تبیینی، هنری، مجازی و نشست‌های بصیرتی در مساجد در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: بیش از ۲۰۰ برنامه در فارس تحت عنوان تبیینی، تبلیغی و فرهنگی و هنری در این هفته اجرا می‌شود که از جمله نشست هم‌اندیشی طلاب، روحانیون، خانواده‌های شهدا در روز دوشنبه ۹تا۱۱ صبح در سالن همایش‌های اداره کل اوقاف فارس با سخنرانی حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه عکس حقوق بشر آمریکایی توسط حوزه هنری، سپاه و شهرداری در فرهنگسراها برگزار می‌شود. سخنرانی حجت‌الاسلام ادیانی، و نشست مجازی با موضوع نماینده تراز جمهوری اسلامی با سخنرانی جعفر قادری، برگزاری مراسم بزرگداشت هفته قوه قضاییه با سخنرانی رئیس دیوان عالی کشور در مجتمع رفاهی دادگستری فارس از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این هفته است که رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از آن نام برد.

نشست‌های بصیرتی در فضای حقیقی و مجازی، عطر افشانی و ادای احترام به مقام شهدا، از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی است که رضایی از آن یاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.