خانه / اجتماعی / ایمان، اخلاص و توکل همراه با عقلانیت معنوی و الهی سرمایه اصلی پاسدارانی است که جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کردند
تبریک سالروز تأسیس سپاه پاسداران

ایمان، اخلاص و توکل همراه با عقلانیت معنوی و الهی سرمایه اصلی پاسدارانی است که جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کردند

خبرنگار: فاطمه اسدزاده

به گزارش فاطمه اسدزاده خبرنگار شهرسبز، سپاه فجر استان فارس به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد که متن این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی
وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّه وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللّهِ وَ عَدُوَّکُمْ(انفال/۶۰)

دوم اردیبهشت ماه ۱۳۵۸ آغاز درخشانی در تاریخ انقلاب اسلامی به درایت بنیانگذار جمهوری اسلامی با تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شمار می آید. با تکوین ساختار الهی سپاه و در پی آن سازماندهی نیروهای مخلص مردمی در قالب بسیج مستضعفین، قدرت به استضعاف کشیده ایرانیان در پی استبداد داخلی و استعمار خارجی به مدد نفس مسیحایی امام راحل (ره) با حضور عناصر مومن و انقلابی در قاب و قالب “سپاه” بازیابی و نمایان گشت، آنچنانکه نماد و نمود آن در دفاع مقدس آشکارترین صحنه غلبه قدرت ایمان ایرانیان بر قدرت هایی اهریمنی و مستکبر بود. ایمان، اخلاص و توکل همراه با عقلانیت معنوی و الهی سرمایه اصلی پاسدارانی گشت که جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کردند و به تعبیر امام خامنه ای (مدظله العالی) جنگ را به گنج تبدیل نمودند.
ایجاد فرصت از دل بحران ها و تهدیدات در میدان های متفاوت ازیک سو و گسترش جبهه مقاومت با تکوین هسته های مقابله با استکبار جهانی از سوی دیگر همراه با دستیابی و بکارگیری آخرین فن آوری های روز در عرصه دفاعی از دستاوردهای بزرگ سپاه در حفاظت و صیانت از انقلاب اسلامی و نیز حمایت از نهضت های رهایی بخش و ستم دیده جغرافیای جهان اسلام است . امری که امروز تعیین کنندگی خود را در تغییر شکل هندسه جهانی قدرت مبرهن ساخته است. ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی در ضربه زدن و آسیب رساندن به شجره طیبه انقلاب اسلامی و بالندگی ایران نتیجه امنیت سازی درونی و بیرونی سپاه به همراه با سایر نیروهای مسلح قهرمان جمهوری اسلامی است .
قدرتمندی و عزتمندی سپاه ریشه در پیروی مطلق از ولی امر مسلمین و مفهوم مترقی ولایت مطلقه فقیه و تداوم بخشی به راه و صراط مستقیمی است که شهدای عزیز و ایثارگران و جانبازان و آزادگان بنیان نهادند . وفاداری به اصول انقلاب اسلامی در هر زمان و مکان و عرصه و موقعیت رمز مانایی و ماندگاری سپاه است. عناصر سپاه و شاکله ی الهی آن همواره اصول اعتقادی و انقلابی را برای رسیدن به آرمانهای و اهداف انقلاب اصلی ترین راهبرد می دانند به طوریکه هم وندی و گسست ناپذیر عمل انقلابی سپاه با اصول و آرمانها موجب عزتمندی ایران اسلامی و همه مستضعفین و آزادی خواهان عالم گشته است .
عزتمندی سپاه در عملیات وعده صادق و دفاع مشروع که با شکست مطلق قدرت شیطانی پوشالی رژیم خبیث صهیونیستی و همه قدرت های پشیبان آن از آمریکا تا نوکران آن گشت برساخته از وفاداری به اسلام و انقلاب اسلامی از آغاز تا کنون بوده ، که انشاءالله به فضل الهی این توفیقات افزون یافته و روز به روز بیشتر خواهد شد.
سپاه فجر استان فارس ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد الهی ، انقلابی و عزت ساز سپاه و و مولود انقلاب اسلامی به آحاد مردم شریف و شهید پرور استان فارس و خطه ۱۵ هزار آلاله به خون خفته این سرزمین مقدس، اطمینان می دهد تا آخرین نفس و قطره خون به همراه ملت عزیز ایران و در راه اعتلای کلمه حق و رسیدن به قله های تمدن اسلامی در مقابله ی با همه استکبار جهانی و مزدوران دست پرورده آنان خواهد ایستاد و از هیچ تلاش جهادی دریغ نخواهد نمود.
و ما النصر الا من عند الله العزیز الحکیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.