خانه / استان / وزیر علوم، سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون را منصوب کرد
دانشگاه سلمان فارسی کازرون
دانشگاه سلمان فارسی کازرون

وزیر علوم، سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون را منصوب کرد

انوشیروان غفاری پور
انوشیروان غفاری پور

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر انوشیروان غفاری پور را به سمت سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب کرد.

به گزارش شهرسبز به نقل از روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در حکم دکتر غلامی خطاب به دکتر غفاری پور آمده است : انتظار می رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و استفاده از تمام ظرفیت ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت های تعیین شده و همچنین با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی ، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر انوشیروان غفاری پور دارای دکتری آمار و عضو هیات علمی بخش ریاضی دانشگاه یاسوج می باشد و در کارنامه خود سابقه ریاست دانشگاه پیام نور مرکز نورآباد ممسنی را دارد.

وزیر علوم در نامه ای جداگانه از خدمات دکتر فرهاد براتی رئیس سابق دانشگاه سلمان فارسی کازرون در زمان تصدی مسئولیت این دانشگاه قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.