خانه / اجتماعی / آغاز رزمایش بزرگ عاشوراییان محمدرسول الله ۲ در فارس
رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله/ عکس: محمدمهدی اسدزاده
رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله/ عکس: محمدمهدی اسدزاده

آغاز رزمایش بزرگ عاشوراییان محمدرسول الله ۲ در فارس

به گزارش محمدمهدی اسدزاده/ خبرنگار شهرسبز؛ رزمایش اقتدار عاشوراییان امروز بعد از ظهر با گردآمدن بسیجیان در حرم سوم اهل بیت، بارگاه حضرت احمد بن موسی، شاهچراغ(ع) آغاز شد.

فرمانده سپاه فجر فارس در این گردهمایی گفت: تلاش ۴۰ ساله دشمنان برای از بین بردن انقلاب بی فایده بوده و انقلاب از این بحران ها نیز عبور خواهد کرد.

سردار سید هاشم غیاثی در جمع ٣ هزار بسیجی رزمایش محمد رسول‌الله (ص) و در آغاز رزمایشی به همین نام در استان فارس اظهار داشت: مردم و نیروهای مسلح باید در جهت کارآمدی و ارتقای آمادگی تلاش کنند و در صورت ضرورت در میدان‌های نبرد حاضر شوند.

وی ادامه داد: مشارکت مردم در قالب بسیج شکل می‌گیرد و همین مشارکت در امنیت کشور بسیار تأثیرگذار بوده و هست.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه بسیج محور استراتژیک نظام در امنیت داخلی و دفاع خارجی است، افزود: بسیج همواره در خدمت مردم بوده و خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان رویش‌های حاکمیت الهی هستند افزود: بخش اکثریت بسیجیان دفاع مقدس را درک نکرده‌اند و این حاوی پیام نامیدی برای دشمنان و امیدواری برای مردم است.

سردار غیاثی با اشاره به مشارکت ١٧ گردان بیت‌المقدس در این رزمایش، گفت: امروز ٧۴ گردان در فارس به رزمایش محمد رسول‌الله پرداختند.

 وی ادامه داد: در این رزمایش ٣ برنامه از ٩ شهریور با حضور ۴٠٠ گردان جهادی در قالب ٨ هزار نیرو در فارس شروع‌شده و عرصه‌های محرومیت‌زدایی تا ٢٩ شهریور ادامه دارد.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه بخش سوم رزمایش در هفته دفاع مقدس است افزود: تجمع ٣٠ هزارنفری بسیجیان در شیراز به‌صورت میدانی در رزمایش برگزار خواهد شد.

در ابتدای این رزمایش سردار غیاثی با صدور رمز «یامحمدرسول الله (ص)» آغاز این رزمایش سراسری را در استان فارس کلید زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.