خانه / اجتماعی / معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز: خدمتگزاران به مردم در بخش های عمرانی شهرداری شیراز از هیچگونه تلاشی دریغ نکنند
میزخدمت شهرداری شیراز- عکس: طاهره کریمی خرمی
میزخدمت شهرداری شیراز- عکس: طاهره کریمی خرمی

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز: خدمتگزاران به مردم در بخش های عمرانی شهرداری شیراز از هیچگونه تلاشی دریغ نکنند

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: از تمام همکاران در تمامی حوزه های عمرانی شهرداری شیراز خواسته ام ذره ای از کار و تلاش در راستای خدمت رسانی به شهروندان کوتاهی و دریغ نکنند و باید به شهروندان پاسخگو باشند.

به گزارش طاهره کریمی خرمی؛ خبرنگار شهر سبز از شیراز، مهندس حسین آرگیو در حاشیه دیدار مردمی در مصلای نماز جمعه اظهار کرد: ذره ای از تلاش برای رفع مشکلات شهر کوتاهی نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه گشایش های اخیر در سطح ملی و بین المللی موجب رونق بیشتر در عملکرد شهرداری خواهد شد، خاطرنشان کرد: اینکه شهروندان و سرمایه گذاران با بهبود وضعیت اقتصادی مشارکت کنند و پولشان را در مسیر درست قرار دهند و سرمایه گذاری کنند و با امید به آینده برای شهر و دیارشان دل بسوزانند، موجب رونق بیشتر عملکرد شهرداری و بهبود شرایط می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با تصریح اینکه این اقدام باعث بهبود شرایط و عملکرد پیمانکاران و مشاوران ریز و درشت همکار با شهرداری نیز می شود، تاکید کرد: البته برخی هم بیشتر در فضای مجازی و با استفاده از اثرگذاری ابزار رسانه می خواهند القا کنند که فعالیت های شهرداری کم است و مسئولان فعلی شهرداری چنین و چنان هستند.

مهندس آرگیو افزود: باید این باور قلبی مسئولان شهرداری را به تمامی شهروندان منتقل کنیم که ذره ای در ذهن همکاران ما در تمامی رده ها کم کاری وجود ندارد.

وی با بیان اینکه پروژه های ریز و درشت و کلان شهرداری شیراز با قدرت و توان کامل هم از لحاظ فنی و هم در اجرا و زمان‌بندی در حال اجرا است، عنوان کرد: شهروندان در فواصل مختلف شاهد افتتاح پروژه ها خواهند بود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه این در کنار حل مشکلات پروژه هایی است که در دو سال گذشته به بهره برداری رسیده اند و ایراداتی دارند، تصریح کرد: البته این به غیر از تعمیر و نگهداری و رصد مستمری است که بر روی ساختمان ها، پل های رودخانه ای و تقاطع های غیرهمسطح و دیگر ساخت و سازهایی که در ادوار مختلف در شیراز ساخته شده است، انجام می شود.

مهندس آرگیو بیان کرد: در این دیدار مردمی که در راستای پاسخگویی و تبادل نظر با شهروندان صورت گرفت این اطمینان خاطر را به همشهریان دادیم که پیگیر رفع مشکلات ریز و درشت آن ها خواهیم بود.

وی اظهار کرد: همچنین پیشنهادات خوبی هم از سوی برخی از شهروندان مطرح شد که حتما آنها را برای بهبود کارها به کار خواهیم بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.