خانه / فرهنگی / آموزش / در آستانه دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار شهرستان کازرون؛ همایش تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال۱۳۹۷ برگزار شد
همایش تجلیل از برترین های کنکور 97 کازرون

در آستانه دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار شهرستان کازرون؛ همایش تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال۱۳۹۷ برگزار شد

با برگزاری مراسمی باشکوه از ۲۳۱ دانش آموزان کازرونی پذیرفته شده در کنکور سراسری سال ۹۷ تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، همایش تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سال ۱۳۹۷ با حضور دکتر دهقان، فرماندار، یزدانی، سرپرست آموزش و پرورش، تعدادی از اعضای شورای شهر، برخی دیگر از مسئولین ادارات شهرستان کازرون، مدیران دوره دوم متوسطه، مشاوران کنکور و خانواده های آنان برگزار شد.

سرپرست آموزش و پرورش کازرون ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و نیز گرامیداشت ایام فاطمیه، گفت: در آینده ای نه چندان دور شما مسئولیت امور کشور را به دست می گیرید، پس سعی کنید از وقت خود بیش ترین بهره را برده و بر علم، مهارت ها و تجربیات خود بیفزایید.

یزدانی افزود: تقدیر از تلاش های شما و تبریک این موفقیت و نیز تجلیل از مدیران مدارس دوره دوم متوسطه که با تحمل فشارهای زیاد در جهت ایجاد فضای مناسب آموزشی برای دانش آموزان تلاش کردند، از اهداف برگزاری این همایش است.

در ادامه رضا جاویدی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کازرون، با اشاره به زندگینامه برخی از شخصیت های بزرگ علمی کشور اظهار داشت: ما به هر نقطه ای که رسیدیم سه گروه را نباید فراموش کنیم و همیشه آنها باید مورد توجه باشند، یکی احترام و توجه به مادر را فراموش نکنیم و ویژه به آنها احترام بگذاریم.

وی ادامه داد: دوم، پدر خانواده که وجودش را برای ما می گذارد و سوم، آموزش و پرورش را، چون که مدرسه زادگاه رشد شما بوده و بار دانایی تان را مدرسه به دوش کشیده است.

جاویدی در پایان گفت: توصیه ام این است که به هر جا رسیدید، برگردید هم به خانواده، هم به زادگاهمان و هم به مدرسه مان سر بزنیم و کمک کنیم. چند سال دیگر شما در سمت های مختلف دارای مسئولیت می شوید، ولی برگردید و به این چند گروه کمک نمایید. و این منافی با این نیست که ما برای رشد و کسب تحصیل به هر نقطه ای از کره خاکی برویم.

شایان ذکر است در این مراسم از مدیران مدارس دوره دوم متوسطه، مشاوران کنکور و دانش آموزان پذیرفته شده کنکور سراسری سال ۱۳۹۷ در دانشگاه های دولتی با لوح تقدیر و کارت هدیه، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.