خانه / فرهنگی / آموزش / مشاور امور بانوان آموزش و پرورش کازرون در ویژه برنامه دهه فجر بانوان شاغل در ادارات: زنان در کنار خانواده نقش مهمی در حفاظت از دستاوردهای انقلاب داشته اند
ویژه برنامه دهه فجر بانوان شاغل در ادارات کازرون

مشاور امور بانوان آموزش و پرورش کازرون در ویژه برنامه دهه فجر بانوان شاغل در ادارات: زنان در کنار خانواده نقش مهمی در حفاظت از دستاوردهای انقلاب داشته اند

مشاور امور بانوان آموزش و پرورش کازرون میزبان بانوان شاغل در فرمانداری و ادارات این شهر بود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، آمنه استوان، مشاور امور بانوان این اداره، گفت: به مناسبت دهه فجر آموزش و پرورش کازرون میزبان بانوان شاغل در فرمانداری و ادارات این شهر بود.

استوان هدف از اجرای این برنامه را ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین بانوان شاغل در ادارت عنوان کرد.

مشاور امور بانوان آموزش و پرورش کازرون در حاشیه اجرای این برنامه ضمن بر شمردن جایگاه زن در خانواده و نقش موثر وی در جامعه اظهار داشت: زنان در طول تاریخ و در دوره های مختلف همواره نقش انکار ناپذیری داشته اند.

وی به مجاهدتها و تلاشهای زنان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین نقش تاثیر گذار آنان در دوران دفاع مقدس اشاره نمود و افزود: آنان در دوران پس از انقلاب و در کنار خانواده خود موجب حراست و حفاظت از دستاوردهای انقلاب بوده اند.

گفتنی است در این برنامه پس از پیاده روی، ورزش صبحگاهی و صرف صبحانه، مسابقه دارت هم برگزار شد که به نفرات اول تا سوم هدایایی از طرف مدیریت آموزش و پرورش کازرون اهدا گردید.

در پایان با توضیحات کارشناس بهداشت در مورد مراقبت بانوان در سنین خاص، بروشور سلامتی توزیع گردید.

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.