خانه / اجتماعی / به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ دیدار سرپرست آموزش و پرورش کازرون با جانباز انقلاب
دیدار سرپرست آموزش و پرورش کازرون با جانباز انقلاب

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ دیدار سرپرست آموزش و پرورش کازرون با جانباز انقلاب

سرپرست آموزش و پرورش کازرون با جانباز دوران انقلاب این شهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرپرست آموزش و پرورش کازرون با جانباز دوران انقلاب اسلامی دیدار کرد.

سرپرست آموزش و پرورش کازرون در حاشیه این دیدار گفت: این سلسله دیدارها در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های مردان بزرگ این کشور است تا با آنان که با بزرگ منشی، همواره دغدغه اسلام و کشور را داشتند، بیعت دوباره کنیم.

عبدالرضا یزدانی اضافه کرد: دیدار با ایثارگران تجلیل و تکریم از ایثار، صبر و پایداری این عزیزان در دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و صبر و پایداری در طی چهار دهه گذشته است.

جانباز انقلاب، سیدناصر پایمرد، ضمن تبریک ایام دهه فجر و بازگو کردن خاطرات دوران انقلاب و بهمن ماه ۱۳۵۷ گفت: بنده از اینکه طی این چهل سال هیچ یادی از من نشده، گلایه مندم و همچنین از اینکه سرپرست آموزش و پرورش کازرون به همراه فرمانده بسیج فرهنگیان و تعدادی از کارشناسان این اداره با وی دیدار کردند، تشکر کرد.

پایمرد با بیان اینکه اوج همکاری مردم و همدلی آنها در سال ۵۷ مشهود بود و می‌شد آن را با همه وجود حس کرد، افزود: رسیدگی به خانواده‌هایی که سرپرست آنها در آن روزهای آتش و خون به بیمارستان منتقل شده یا دستگیر می‌شدند، از اولویت‌های گروه‌هایی از مردم بود که در هر محله تشکیل می‌شد.

گفتنی است سیدناصر پایمرد در ایام انقلاب اسلامی و در مراسم تشییع شهید انقلاب عبدالحسین خدیو در تاریخ ۹ دی ماه ۱۳۵۷ به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است.

شایان ذکر است در ایام پیروزی انقلاب، شهر کازرون ۱۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.