خانه / فرهنگی / آموزش / همایش استانی «ارائه مقالات علمی به زبان انگلیسی» در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد

همایش استانی «ارائه مقالات علمی به زبان انگلیسی» در آموزش و پرورش کازرون برگزار شد

اولین همایش استانی «ارائه مقالات علمی به زبان انگلیسی» به همت دبیرستان دخترانه ی فرزانگان کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، اولین همایش استانی «ارائه مقالات علمی به زبان انگلیسی» با استقبال دانش آموزان متوسطه ی دوره دوم شهرهای مختلف استان فارس در کانون شهدای رضوان این شهر برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کازرون در مراسم آغازین این همایش در جمع دبیران، دانش آموزان و تعدادی از اولیای آنان هدف از برگزاری این همایش را آشنایی دانش آموزان با نحوه ی تدوین و ارائه ی مقاله علمی عنوان کرد.

رضا جاویدی تعمیق و توسعه ی یادگیری، مراودات و همکاری های علمی بین دانش آموزان و دبیران را از دیگر اهداف این همایش برشمرد.

وی ادامه داد: آشنایی دانش آموزان با زبان بین المللی و با توجه به اینکه مقالات علمی متعددی در سراسر جهان به زبان انگلیسی منتشر می شود، باعث می شود که دانش آموزان با دایره گسترده تری از علوم در هر زمینه آشنا شوند.

فیروزه شجاعی، مدیر دبیرستان فرزانگان و مدیر این همایش، در حاشیه این مراسم گفت: تعداد زیادی اثر به دبیرخانه این همایش ارسال شد، که پس از بررسی و داوری اولیه، از صاحبان ۱۸ اثر منتخب، از دانش آموزان کازرون و سایر مناطق فارس، برای ارائه اثر خود به صورت حضوری در این همایش دعوت به عمل آمد.

گفتنی است در این همایش یک روزه، لابه لای ارائه مقالات علمی، برنامه های جذاب دیگری نظیر موسیقی، سخنرانی های انگیزشی دانش آموزان، تئاتر طنز به زبان انگلیسی، ارائه سفرنامه به زبان انگلیسی و … نیز اجرا شد.

کانال اخبار آموزش و پرورش کازرون در سروش

http://sapp.ir/apkazeroon

******************

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

این مراسم با هنرنمایی گروه موسیقی سنتی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.