خانه / فرهنگی / آموزش / پیام مدیر آموزش و پرورش کازرون بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
مدیر آموزش و پرورش

پیام مدیر آموزش و پرورش کازرون بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

مدیر آموزش و پرورش کازرون در آستانه بازگشایی مدارس طی پیامی به مناسبت سال تحصیلی جدید، ایجاد روحیه نشاط و امید در فرآیند تعلیم و تربیت را سرلوحه کار این اداره در سال جدید خواند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، امیرحسین جمشیدی، مدیر آموزش و پرورش این شهر، طی پیامی به مناسبت بازگشایی مدارس، ایجاد روحیه نشاط و امید در فرآیند تعلیم و تربیت را سرلوحه کار این اداره در سال تحصیلی جدید خواند. متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

دمیدن خورشید علم آموزی در سال تحصیلی پیش رو با بوی محرم و رشادت های دلاور مردان دفاع مقدس مقارن شده است. از این رو در روز آغازین پاییز که زنگ رسای آگاهی در مدارس ایران عزیز اسلامی نواخته می شود، به سالار شهیدان و خاندان پاک و مطهرش درود می فرستیم و فرهنگ متعالی شهادت، ایثار و از خود گذشتگی را پاس می داریم.

اکنون که شاهد بازگشایی مدارس و مراکز تعلیم و تربیت و حضور پرشکوه دانش آموزان و معلمان دلسوز هستیم برآنیم تا با همدلی و همزبانی بیش از پیش و سرلوحه قرار دادن تدبیر در برنامه های اصولی و ایجاد روحیه نشاط و امید، جهت برداشتن گامی جدید در فرآیند تعلیم و تربیت بیش از پیش در مسیر سربلندی ایران اسلامی بکوشیم.

اینجانب ضمن تبرک طلوع مهر و آغاز سال تحصیلی ۹۹- ۱۳۹۸ به پویندگان طریق علم و معرفت، معلمان کوشا و دانش آموزان عزیز و اولیای آنان، امیدوارم با درک صحیح از شرایط موجود کشور و باالهام از پیام استقامت، مردانگی و جوانمردی نهضت اباعبدالله الحسین(ع) با روشن نمودن چراغ تعلیم و تربیت به نحو مطلوبی کلاس درس مدارس را به کانون خلق آینده کشور و خانه امید ملت و دولت تبدیل کنیم.

انتظار دارم براساس مفاد سند تحول بنیادین، دانش آموزان عزیز را افرادی متعهد به ارزش‌های دینی، ملی و انقلابی تربیت کنیم و زمینه رهنمون شدن آنان را به مراتبی از حیات طیبه فراهم آوریم.

بی شک توجه اولیای مدرسه به تربیت نسلی سالم و داشتن نوجوانان و جوانانی موثر در شکوفایی جامعه، پرورش افرادی آگاه نسبت به بهره وری از منابع و استعدادهای موجود و تنگناهای پیش رو می تواند به عنوان رسالت سترگ اصحاب دانش محسوب شود تا با بالندگی و شکوه، شاهد سرافرازی میهن عزیزمان در تمامی عرصه ها باشیم.

این جانب ضمن عرض تبریک شروع سال تحصیلی جدید به فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای محترم از همه اقشار جامعه، استدعا دارم برای اجرای هرچه بهتر برنامه های مدرسه و پیشرفت همه جانبه فرزندانمان از هیچ کوششی نسبت به مساعدت و یاری مجموعه آموزش و پرورش شهرستان دریغ نورزند.

توفیق همه خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم.

با احترام

امیرحسین جمشیدی

مدیر آموزش و پرورش کازرون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.