خانه / اجتماعی / دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس

روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون: به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، در طول این هفته، جمعا ۱۸ دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین رزمندگان کازرونی در بخش ها و روستاهای مختلف این شهرستان صورت گرفت. در این دیدارها فرماندار، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ائمه جمعه بخش های مختلف و جمعی از مسئولین شهرستان کازرون حضور داشتند.

از جمله این دیدارها می توان به دیدار با خانواده شهیدان کتویی زاده، جانباز ۷۰ درصد محمدجعفر کتویی زاده، خانواده شهیدان والا مقام ابراهیم باستان، علی سلامی، شهباز محمدی و همچنین جانبازان سرافراز فرهاد رحمانی، امیر حسین ایلانی، یداله ایلانی، هوشنگ میرغفاری، حاصل امیری و… اشاره کرد.

در کنار این دیدارها هر شب در یکی از بخش های شهرستان کازرون محفل خاطره گویی جانبازان و رزمندگان بر پا می شد که با استقبال گرم مردم رو به رو بود و در روز پنجشنبه ۷/۴/۹۸ نیز همزمان با سراسر کشور گلزارهای شهدای کازرون گلباران و عطر افشانی شد. ادای احترام مردم و مسئولین به امام جمعه شهیدشان حجت الاسلام خرسند از برنامه های ویژه گلباران امسال بود.

احمد رضازاده رئیس بنیاد شهید کازرون نیز طی مصاحبه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: “هفته دفاع مقدس یادآور روزهایی است که مردم ایران از کوچک و بزرگ و زن و مرد با اتحاد تحت لوای ولی فقیه زمان رشادت های بی نظیری از خود نشان دادند و تمامی تلاش های بیگانگان را جهت ریشه کن کردن انقلاب اسلامی و مردمی ایران نقش برآب کردند، دفاع مقدس الگویی برای امروز ماست که اگر می خواهیم مشکلات را پشت سر بگذاریم باید همه با هم حول محور ولایت فقیه متحد شویم و پشت دشمن را به خاک بمالیم. در این میان زنده نگه داشتن یاد شهدا اهمیت بسزایی دارد چرا که فرهنگ شهادت است که دشمن را از دست درازی به میهن اسلامی ما باز می دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.