خانه / فرهنگی / آموزش / درخشش هنرجوی رشته گرافیک هنرستان دخترانه کازرون در نمایشگاه بین المللی ترکیه
هانیه قاسمی زاده هنرجوی کازرونی

درخشش هنرجوی رشته گرافیک هنرستان دخترانه کازرون در نمایشگاه بین المللی ترکیه

اثر هنرجوی دختر رشته گرافیک هنرستان کازرون در نمایشگاه بین المللی نیدرا آرت ترکیه به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، اثر هانیه قاسمی زاده، دختر هنرجوی هنرستان کازرون، با خلاقیت خود و هدایت و تعلیم مربیان، توانست عنوان اثر برگزیده در نمایشگاه بین المللی نیدرا آرت ترکیه را کسب کند.

بنا به این گزارش، گروه بین المللی نیدرا آرت ترکیه در سلسله نمایشگاه های جهانی خود در تابستان ۱۳۹۸ با فراخوانی فرامرزی، هنرمندان جهان را دعوت به ارسال آثار خود در رشته های نقاشی، عکاسی، گرافیک، دیجیتال، تصویرسازی و … نمود، که پس از داوری تعدادی از آثار، برگزیده و منتخب اعلام شدند.

این گزارش می افزاید: در این نمایشگاه بین المللی، اثر دانش آموز هانیه قاسمی زاده، هنرجوی رشته گرافیک هنرستان کازرون که در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در هنرستان دخترانه کار دانش امام رضا(ع) و سال جاری در هنرستان فاطمه زهرا(س) مشغول به تحصیل بوده، با راهنمایی معلم خود سرکار خانم فائزه دانش، هنرآموز گرافیک هنرستان، به عنوان اثر برگزیده ی جشنواره انتخاب شده است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه از ۲۰ مهرماه ۱۳۹۸ به مدت ۱۰ روز در گالری نتا ارت استانبول برای بازدید علاقه مندان دایر است.

مدیریت آموزش و پرورش کازرون، تلاش و موفقیت ارزشمند این دانش آموز عزیز را صمیمانه تبریک عرض نموده و موفقیت های بیشتر را برای وی آرزو می نماید.

اثر منتخب دانش آموز هانیه قاسمی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.