خانه / فرهنگی / آموزش / نقاشی همگانی «ترنم انقلاب به روایت تصویر» در هنرستان امام رضا(ع) کازرون به مناسبت دهه مبارک فجر
نقاشی همگانی ترنم انقلاب به روایت تصویر در هنرستان امام رضا(ع) کازرون به مناسبت دهه مبارک فجر

نقاشی همگانی «ترنم انقلاب به روایت تصویر» در هنرستان امام رضا(ع) کازرون به مناسبت دهه مبارک فجر

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن انقلاب و نقاشی همگانی با موضوع «ترنم انقلاب به روایت تصویر» در هنرستان دخترانه کار دانش امام رضا(ع) کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، مدیر آموزش و پرورش این شهر در جمع دانش آموزان هنرستان امام رضا(ع)، ضمن تبریک دهه فجر، اظهار داشت: امسال در حالی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که علی رغم برنامه هایی که دشمن برای خارج کردن انقلاب از مسیر و اهداف آن دارد، ولی می بینیم که این انقلاب روز به روز بر شکوه و عظمتش افزوده می شود.

امیرحسین جمشیدی افزود: اگر به ریشه انقلاب رجوع کنیم، مشاهده می کنیم که حضرت امام خمینی(ره) بدون سلاح و مهمات، ولی با ایمان راسخ به خدا توانست دشمنان تا دندان مسلح را مغلوب کند.

وی با بیان اینکه دشمنان همواره با هزینه های هنگفت قصد ضربه زدن به این انقلاب را داشته اند، گفت: نقشه های دشمنان با یک سخنرانی مقام معظم رهبری همیشه نقش بر آب می شود.   

مدیر آموزش و پرورش کازرون با اشاره به جریان شهادت سردار سلیمانی، تصریح کرد: برخلاف تصور دشمن، شهادت سردار سلیمانی و حضور حداکثری مردم در تشییع پیکر ایشان موجب وحدت در جامعه شد.

سپس حجت الاسلام محمدی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه پاسداران شهرستان کازرون، ضمن اشاره به حضور نیروهای آمریکایی با هزاران کیلومتر فاصله در منطقه خاورمیانه و تهدیدات آن برای کشور عزیز ما گفت: دشمنی آمریکا و کشورهای اروپایی، از جمله انگلیس و آلمان، با انقلاب ما از دوران جنگ تحمیلی وجود داشته و تاکنون نیز ادامه دارد.

وی ادامه داد: امروز علی رغم تمام تهدیدات و تحریم ها ایران ایستاده است و رمز و راز این ایستادگی داشتن رهبر شجاع و فرزانه ای است که اشرافیت کامل بر همه مسائل دارد.

حجت الاسلام محمدی گفت: آمریکا قبل از انقلاب هر تصمیمی برای ایران می گرفت، اما اکنون بعد از به شهادت رساندن سردار سلیمانی، کشورها و افراد زیادی را واسطه قرار داد تا از انتقام ایران در امان بماند که این نتیجه استقلال و اقتدار ما است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه پاسداران شهرستان کازرون در پایان گفت: ما باید با علم آموزی، تولید فناوری، حضور گسترده در تمامی میادین و استفاده از همه ظرفیت ها خودمان را از قبل قوی تر کنیم.

گفتنی است در این مراسم که برخی از جانبازان دوران دفاع مقدس نیز حضور داشتند، هنرآموزان رشته گرافیک هنرستان روی تی شرت هایی که منقش به عکس شهید سلیمانی بود، آثاری از انقلاب را ترسیم کردند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.