خانه / اجتماعی / برگزاری آئین بهره‌برداری از ۱۵۰۳ پروژه محرومیت زدایی عمرانی گروه‌های جهادی استان فارس
آئین بهره‌برداری از ۱۵۰۳ پروژه محرومیت زدایی عمرانی گروه‌های جهادی استان فارس

برگزاری آئین بهره‌برداری از ۱۵۰۳ پروژه محرومیت زدایی عمرانی گروه‌های جهادی استان فارس

آئین بهره‌برداری از ۱۵۰۳ پروژه محرومیت زدایی عمرانی گروه‌های جهادی استان فارس در سال ۱۴۰۱ با حضور سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور و سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در شیراز برگزار شد.
سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در این مراسم اظهار داشت: بسیج به عنوان یک ابر نهاد تسهیل‌گر با شبکه مویرگی که دارد، سعی در میدانداری حلقه میانی میان امام و امت را داشته باشد.
وی با اشاره به اولویت‌های اساسی مشخص شده توسط مردم و جهادگران ، آب شرب، مسکن محرومین با کمک کمیته امداد، و طرح از آبخیز تا جالیز، و جاده میان مزارع و گلزار شهدا را اولویت‌های مهم سال پیش رو در برنامه‌های جهادی معرفی کرد.
سردار زهرایی با تاکید بر حرکت مسئله‌محوری در ادامه کار جهادی، تصریح کرد: واگذاری پروژه‌ها برای دولت مزیت زیادی پارد، اما بسیج، کار جهادی را توانمند سازی و شناسایی نیروهای جهادی برای حرکت‌های بزرگ‌تر است.
سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس هم در این مراسم، اظهار داشت: آنچه که امروز در این مراسم به بهره‌برداری می‌رسد، در عرصه‌های بهداشت و سلامت با ۳۱۶ پروژه، ۱۵۲ پروژه عرصه آبرسانی کشاوری و احیای چاه و قنات، ۲۶۵ مسکن محروم، ۱۷۳ پروژه اماکن مذهبی و حسینیه و تعمیرات امامزادگان، ۴۳ پروژه‌های فرهنگی و مذهبی، ۵پروژه بهسازی معابر روستایی، مرمت گلزار شهدا در ۲۸ پروژه، اماکن آموزشی و مدرسه با ۳۳ پروژه جمعا به ارزش ۳۱۷ میلیارد تومان است.
محسن علیزاده، نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی در این برنامه اظهار داشت: در سپاه فجر و نواحی اقدامات خوب و‌موثری شکل گرفته و در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی هم‌مثل سایر موارد، قله‌ها را فتح خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه بسیج سازندگی به معنای واقعی یعنی شروع و اتمام ناممکن ها در‌ کوتاه‌ترین زمان‌ ممکن، تصریح کرد: برای نیروهای حهادی، نه زمان مهم است و نه خورد و خوراک، بلکه فقط ارائه بهترین خدمت اولویت دارد.
علیزاده گفت: اعتبارات خوب بودجه ۱۴۰۲ برای مباحث جهادی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.