خانه / فرهنگی / آموزش / دیدار مدیر آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید فرهنگی، شهید هدایت الله محمودیان به مناسبت بزرگداشت هفته مقام معلم
دیدار با خانواده شهید محمودیان به مناسبت هفته معلم

دیدار مدیر آموزش و پرورش کازرون با خانواده شهید فرهنگی، شهید هدایت الله محمودیان به مناسبت بزرگداشت هفته مقام معلم

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون به مناسبت هفته معلم، با خانواده شهید فرهنگی، شهید هدایت الله محمودیان دیدار کرد.

به گزارش زینب صادقی خبرنگار شهرسبز از کازرون به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، در این دیدار امیرحسین جمشیدی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا بیان کرد: جایگاه شهید و خانواده شهدا نزد خدا و مردم بالاترین درجات را دارد.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون با بیان اینکه شهدا با خدا معامله کرده اند، افزود: ما باید قدر خانواده شهدا را بدانیم، چرا که آنها چراغ راهی برای ما هستند.

جمشیدی ادامه داد: در شرایط امروز که دشمنان به دنبال غبارآلود کردن فضا برای دانش آموزان و تضعیف اعتقادات آنان هستند، باید با جدیت بیشتری دانش آموزان را با آرمان های شهدا آشنا کنیم.

در ادامه همسر شهید محمودیان، خانم بازیار، پیشکسوت فرهنگی از توجه مجموعه آموزش و پرورش کازرون به خانواده شهدا تقدیر کرد و گفت: این دیدارها کار فرهنگی بسیار ارزشمندی هست که تاثیر مثبتی بر روحیه خانواده شهدا می گذارد.

وی در ادامه ضمن اشاره به موضوع ایمان و توکل بسیار شهید محمودیان در مسیر شهادت، به بیان خاطراتی از زندگی و اعتقادات شهید پرداخت.

در پایان با اهدای لوح تقدیر به همسر شهید، از خانواده شهید هدایت الله محمودیان تجلیل شد.

گفتنی است در این دیدار معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت، معاون آموزش ابتدایی، کارشناسان شاهد و امور ایثارگران و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.