خانه / فرهنگی / آموزش / فرماندار کازرون در بازدید از ویژه برنامه های دهه فجر مدارس خطاب به دانش آموزان تاکید کرد: باید به داشته ها و توانمندی های خود افتخار کنیم
بازدید فرماندار کازرون از ویژه برنامه ها دهه فجر

فرماندار کازرون در بازدید از ویژه برنامه های دهه فجر مدارس خطاب به دانش آموزان تاکید کرد: باید به داشته ها و توانمندی های خود افتخار کنیم

فرماندار کازرون از ویژه برنامه های دهه فجر چند آموزشگاه کازرون بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، به مناسبت دهه مبارک فجر و همزمان با ایام برگزاری جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در سطح کشور، مدیران مدارس هم با برنامه ریزی مناسب روزهای شاد و خاطره انگیزی را برای دانش آموزان رقم می زنند.

بنا به این گزارش مدارس کازرون هم برنامه های شاد و متنوعی را برای این ایام دانش آموزان با همکاری خود دانش آموزان و اولیای آنان فراهم می آورند، تا بتوانند روزهای خاطره انگیزی برای دانش آموزان ایجاد کنند.

به همین مناسبت فرماندار کازرون به همراه سرپرست آموزش و پرورش و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان در چند آموزشگاه حضور یافته و از نزدیک ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در مدارس را مورد بازدید قرار دادند.

فرماندار کازرون در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد بانوبرنجی، طی صحبت های کوتاهی اظهار داشت: ما توانمندی های زیادی داریم، که باید نسبت به آنها آگاه شویم و به داشته های خودمان افتخار کنیم.

دکتر دهقان با بیان اینکه دشمن با تبلیغات نمی خواهد که ما نسبت به داشته هایمان آگاه شویم، افزود: برای اینکه اطلاع از این داشته ها تاثیرگذاری داشته باشد، باید چرا و چگونگی این داشته ها را با تحقیق و تحلیل دریابیم، تا نسبت به آنها احساس غرور کنیم.

گفتنی است فرماندار شهرستان کازرون بعد از نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان حجاب، از ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در دبیرستان های بانوبرنجی و فرزانگان و نیز مسابقات فوتسال چمنی که به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ورزشگاه شهید بهنام کبیری (فرهنگیان) بین دانش آموزان برگزار می شد، دیدن کرد.

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.